تاریخ امروز:۴ بهمن ۱۴۰۰

One UI Book 4 معرفی شد: پوسته اختصاصی سامسونگ برای ویندوز

سامسونگ گوشی‌های اندرویدی‌اش را با پوسته اختصاصی‌اش عرضه می‌کند که در طی سال‌ها چندین بار تغییر نام داده و حالا با نام One UI در اختیار کاربران قرار داده. حالا سامسونگ پوسته اختصاصی One UI Book 4 را برای ویندوز معرفی کرده است.

در کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ ۲۰۲۱، این کمپانی از پوسته اختصاصی‌اش برای ویندوز پرده برداشته. سامسونگ یکی از تولیدکنندگان لپ‌تاپ‌های ویندوزی محسوب می‌شود که سالانه محصولات زیادی را معرفی می‌کند و حالا می‌خواهد از پوسته اختصاصی‌اش در آن‌ها بهره ببرد.

One UI Book 4 همان کاری را انجام می‌دهد که One UI در گوشی‌های سامسونگ برعهده دارد. این پوسته ظاهر و حس ویندوز را تغییر می‌دهد تا بیشتر در راستای طراحی بصری کره‌ای‌ها قرار بگیرد.

سامسونگ One UI Book 4

در حال حاضر سامسونگ اطلاعات زیادی درباره این پوسته اختصاصی منتشر نکرده، برای مثال نمی‌دانیم با این پوسته تا چه اندازه رابط کاربری استاندارد ویندوز تغییر می‌کند. با این حال کره‌ای‌ها گفته‌اند آن را برای گلکسی بوک پرو ۳۶۰، گلکسی بوک پرو، گلکسی بوک فلکس ۲، گلکسی بوک و گلکسی بوک Odyssey منتشر خواهند کرد.

با وجود چنین موضوعی، سامسونگ نگفته چه زمانی باید منتظر انتشار این رابط کاربری باشیم و اینکه چه محصولاتی با این پوسته وارد بازار می‌شوند. انتظار می‌رود این کمپانی در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری درباره این رابط کاربری منتشر کند و حتی شاید تا پیش از پایان سال جاری میلادی در اختیار کاربران لپ‌تاپ‌های سامسونگ قرار بگیرد.

با توجه به اینکه مایکروسافت به تازگی ویندوز ۱۱ را با طراحی تازه و قابلیت‌های جدید معرفی کرده، باید دید سامسونگ می‌خواهد چه تغییراتی در این رابط کاربری جدید ایجاد کند و آیا همانند گوشی‌های اندرویدی می‌تواند به موفقیتی دست یابد یا خیر. با توجه به اینکه تمام شرکت‌ها از همان رابط کاربری مایکروسافت برای محصولات مجهز به ویندوز استفاده می‌کنند، شاید سامسونگ با تغییر گسترده آن با استقبال مناسبی از سوی کاربران مواجه نشود.

خرید اندروید باکس

ردیاب خودرو

محصولات لندر

فید

ردیاب لندر

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *