تاریخ امروز:۶ بهمن ۱۴۰۰

iFixit پارچه نظافت ۱۹ دلاری اپل را کالبدشکافی کرد

iFIxit اینبار به سراغ پارچه نظافت ۱۹ دلاری اپل رفته است که به تازگی معرفی شد و از آن زمان تاکنون به سوژه اصلی کاربران در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. اگرچه در ابتدا بسیاری از کاربران از قیمت این پارچه انتقاد کردند، اما موجودی آن به سرعت به پایان رسید و تحویل سفارشات بعدی به سال ۲۰۲۲ موکول شده است، اما در این پارچه ۱۹ دلاری چه موادی وجود دارد؟

iFixit در کنار مک بوک پرو جدید، به سراغ پارچه مخصوص تمیز کردن محصولات اپل رفته و زمان زیادی را صرف بررسی آن کرده است. iFixit در بررسی خود از این محصول می‌نویسد:

جنس محصول شبیه به پوشش داخلی کاور هوشمند آیپد است که دارای یک لایه نازک میکروفیبر در داخل است. هر دو محصول حس چرم مصنوعی را ارائه می‌کنند.»

پارچه نظافت اپل

iFixit در ادامه بررسی موشکافانه خود اضافه می‌کند:

«پارچه نظافت اپل در واقع دو پارچه است که به یکدیگر چسبیده‌اند! اگر از خرید ۱۹ دلاری خود چندان رضایت ندارید، می‌توانید این لایه‌ها را از هم جدا کنید تا دو پارچه ۹.۵۰ دلاری داشته باشید.»

با این وجود بررسی‌های این وب‌سایت به همین چند مورد محدود نمی‌شود و iFixit پارچه نظافت اپل را با تلسکوپ نیز بررسی کرده:

«در زیر میکروسکوپ، کیفیت ممتاز پارچه نظافت اپل کاملا قابل مشاهده است. در سمت چپ، یک پارچه تمیزکننده ساده و قدیمی را می‌بینید. در سمت راست نیز الیاف ریزی را مشاهده می‌کنید که به صورت پیچیده‌ای به هم تنیده شده‌اند تا نه تنها فقط به یک ابزار برای تمیز کردن، بلکه به یک شیء زیبا برای تمیز کردن تبدیل شوند.»

پارچه نظافت اپل

علاوه بر این، طبق تصویر منتشر شده، در مرکز این زیبایی، خط‌های ظریف و نازکی روی پارچه اپل دیده می‌شوند که شکل سیب معروف این غول فناوری را نشان می‌دهد. در نهایت و به عنوان یک نتیجه‌گیری جالب، iFixit به پارچه اپل برای تعمیرپذیری نمره ۰ از ۱۰ را می‌دهد: «پارچه نظافت جدید اپل در بحث تعمیرپذیری نمره ۰ از ۱۰ را کسب می‌کند، زیرا پس از اینکه آن را با قیچی تکه تکه کردیم، تکه‌های آن دوباره در کنار یکدیگر قرار نگرفتند.»

خرید اندروید باکس

ردیاب خودرو

محصولات لندر

فید

ردیاب لندر

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *