تاریخ امروز:۲۷ دی ۱۴۰۰

۲۸ روز است که آقای منصوریان نیستند/ خرمگاه: داور شرایطی به وجود آورد مقابل تراکتور ببازیم

کد خبر: ۱۷۸۸۶۴۱/۱۳

زمان: ۱۹:۴۵  
۱۴۰۰/۰۸/۰۷

بازدید: ۲,۸۵۴

۲۸ روز است که آقای منصوریان نیستند

مربی تیم فوتبال صنعت نفت گلایه شدیدی از داور بازی با تراکتور داشت.

به گزارش “ورزش سه” محمد خرمگاه در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی صنعت نفت و فجر شرکت کرد و گفت: به تیم خوب فجر سپاسی خوش آمد می‌گویم و امیدوارم فردا بازی خوبی تماشا کنیم. ما دو هفته ناکام بودیم و امیدوارم با تلاش و زحمت بازیکنان و کارهایی که در این مدت انجام دادیم، به موفقیت برسیم.

 

وی در ادامه گفت: متاسفانه ما ۲۸ روز آقای منصوریان را در کنار خودمان نداشتیم و با اینکه آنلاین در کنار ما بودند اما انرژی مثبتی که به تیم تزریق می‌کردند را نداشتیم. امیدوارم زودتر علی آقا سلامتی کامل به دست بیاورند و کنار ما باشند. در این دو بازی بچه‌های کادر فنی تمام تلاش خودشان کردند و آقای منصوریان هم از دور نظارت کامل داشتند و مدیریت می‌کردند اما بودن ایشان کنار ما نعمت است و امیدوارم زودتر کنار تیم باشند و‌ از داشته‌های فنی سرمربی خودمان استفاده کنیم.

 

خرمگاه ضمن گلایه شدید از داور بازی با تراکتور گفت: متاسفانه آقای شریفی دو پنالتی که به زعم همه کارشناسان درست بود را به نفع ما اعلام نکردند. زاویه داور هم بسیار مناسب بود و تسلط کامل داشتند ولی نگرفتند. ما با پنالتی دقیقه ۸۲ بازی را به تساوی می‌کشاندیم و تراکتور مجاب به جلو آمدن می‌شد و باز هم می‌توانستیم به گل برسیم، اما متاسفانه آقای شریفی روی صحنه‌های که حق ما بود سوت درست نزدند. ما مسابقه‌ای که می‌توانستیم به تساوی برسانیم و حتی ببریم با شرایطی که آقای شریفی به وجود آوردند واگذار کردیم. امیدوارم این اولین و آخرین مسابقه‌ای باشد که از داوری ضربه می‌خوریم. داور صحنه‌های معمولی هم به نفع تراکتور سوت می‌زد.

 

مربی صنعت نفت در خصوص جدال با فجر سپاسی گفت: بازی بسیار سختی داریم. فجر تیم بسیار خوب و دونده‌ است. بازیکنان گروه فنی بازی را آنالیز کرده‌اند و‌ تمرین خوبی کرده‌ایم. متاسفانه در دو هفته گذشته اشتباهات فردی مقداری ما را اذیت کرد. با تمام تلاشی که کرده‌ایم و با غیرت بازیکنان بازی فردا برای ما خوب است. باید این مسابقه را ببریم و بازیکنان هم آماده بازی هستند تا برای مردم خوب آبادان برد خوبی بیاوریم. 

 

خرمگاه ادامه داد: ما تمام داشته‌های فجر را می‌دانیم و آشنایی کامل داریم. با اینکه زمان کمی داشته‌ایم و زمان ما محدود بوده اما تمرین کرده‌ایم و بازیکنان به شرایط حریف آگاه هستند. ما دیگر جا برای اشتباه فردی نداریم و باید با تمرکز بازیکنان کار را به نحو درست انجام دهیم. باز هم می‌گویم ما باید آقای منصوریان را در کنارمان داشته باشیم تا بتوانیم شرایط بهتری رقم بزنیم. چون حضور ایشان نسبت به حضور دیگران متفاوت است و داشته‌های بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *