تاریخ امروز:۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

گزارش آاس؛/ مسی منتظر پدر نمی ماند؛ تصمیم نهایی تا ماه آینده

به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی نقشه راه خود برای تمدید قرارداد با بارسلونا را ترسیم کرده و می داند که از رئیس جدید باشگاه چه می خواهد. برای شروع او از خوان لاپورتا یک پروژه ورزشی برنده را طلب خواهد کرد.

مسی در حال حاضر روی لالیگا و کوپا دل ری تمرکز کرده است و این شانس را دارد تا فصل را با دبل به اتمام برساند. به این ترتیب او برای یازدهمین بار فاتح لالیگا خواهد شد و به یک قدمی رکورد پاکو خنتو اسطوره رئال خواهد رسید.

 

 

 

 

مسی می تواند برای هشتمین بار آقای گل شود و با قهرمانی در کوپا دل ری با هشت قهرمانی گاینسا برابری کند.

در همین حین او سعی خواهد کرد مذاکرات تمدید با بارسلونا را نیز پیش ببرد. او پروژه جاه طلبانه و برنده را مقدم تر از مسائل مالی می داند و در آستانه ۳۴ سالگی قصد دارد بار دیگر فتح لیگ قهرمانان را تجربه کند. او به خوبی از وضعیت بد اقتصادی بارسلونا آگاه است ولی می داند که به دلیل بالا رفتن سن دیگر وقت چندانی برای کسب موفقیت های بزرگ ندارد و به همین دلیل از لاپورتا توقع بستن یک بارسلونای قدرتمند برای فصل بعد را دارد.

 

 

 

 

گفت و گوهای مقدماتی برای تمدید ارتباطی به حضور پدر او در بارسلونا ندارد. پدر مسی که همه کاره مسائل مربوط به قراردادش محسوب می شود، فعلا برنامه ای برای سفر به بارسلونا ندارد ولی این مانعی برای ملاقات مسی و لاپورتا نخواهد بود. 

مسی به احتمال قریب به یقین پیش از اتمام فصل و در هفته های منتهی به پایان لالیگا تصمیم قطعی خود در مورد ماندنی شدن یا جدایی از بارسا را خواهد گرفت و هیچ بعید نیست که کارهای مربوط به تمدید او با سرعتی فراتر از حد تصورات پیش برود؛ با این حال هنوز هیچ اتفاق خاصی در این زمینه رخ نداده است.

 

 

 

 

لاپورتا قصد دارد به مسی قراردادی مادام العمر پیشنهاد بدهد و دستمزد او نیز تا زمان بهبودی اوضاع اقتصادی قسط بندی خواهد شد. اگر پروژه لاپورتا راضی کننده باشد، مسی هیچ مشکلی با پذیرش این قرارداد نخواهد داشت. برنامه این است که او با بارسا تمدید کند و هر زمان که بخواهد نیز بتواند جدا شود. مقصد بعدی او نیز یا فوتبال قطر خواهد بود یا لیگ حرفه ای آمریکا.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *