تاریخ امروز:۳ بهمن ۱۴۰۰

کاملا توپ به دست مدافع نفت خورد؛/ صادقی: موبایل را نشان دادند که داور پنالتی نگیرد!

کد خبر: ۱۷۹۴۱۶۶/۱

زمان: ۲۰:۴۸  
۱۴۰۰/۰۹/۰۳

بازدید: ۸,۸۰۵

کاملا توپ به دست مدافع نفت خورد؛

ابراهیم صادقی می‌گوید که صحنه پنالتی برای مس رفسنجان از نظر او درست بوده است.

به گزارش ورزش سه، ابراهیم صادقی در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: به نظر من ما لیاقت برد با گل های بیشتری داشتیم و حداقل می‌توانستیم با اختلاف سه گل بازی را ببریم و کاملا به بازی مسلط بودیم. 

 

او افزود: هم کسانی که بازی کردند با تمام وجود تلاش کردند و هم کسانی که وارد زمین شدند خیلی تاثیرگذار بودند و تصمیم کادرفنی درباره کسانی که بازی کنند و کسانی که وارد زمین شوند تصمیم درستی بود. بازیکنانی که با تجربه تر هستند بعضی ها بیرون نشستند و جوان تر ها بازی کردند که واقعا به خوبی بازی کردند. در کل ۹۰ دقیقه به بازی مسلط بودیم و توانستیم بازی را کنترل کنیم. موقعیت های خوبی هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم و اواخر بازی به دست آوردیم. به تیممان تبریک می‌گویم اما از برد یک هیچ راضی نیستیم و به نظر خودمان می‌توانستیم با اختلاف سه گل بازی را ببریم.

 

مربی مس رفسنجان درباره داوری این بازی عنوان کرد: من معمولا سعی می‌کنم درباره داوری نظر ندهم اما درباره اتفاقی که رخ داد روی صحنه پنالتی ۱۲ دقیقه بازی خوابید. خیلی صحنه های قشنگی نیست و اولین بار بود که من دیدم موبایلی را بردند و به داور نشان دادند که صحنه را ببیند و فکر می‌کنم صحنه های قشنگی نبود که امروز اتفاق افتاد.

 

وی افزود: باید صحنه را پنالتی را دوباره ببینیم که متوجه شویم پنالتی بود یا خیر. چیزی که ما دیدیم کاملا توپ به دست مدافع نفت مسجدسلیمان خورد و دستش کاملا باز بود ولی باید کارشناس ها نظر بدهند اما به نظر من پنالتی بود‌.

 

صادقی در پایان در واکنش به عدم وجود VAR در لیگ برتر گفت: این انتظاری است که زودتر VAR بیاید که اشتباهات داوری باعث نشود حق تیمی ضایع شود و امیدوارم فدراسیون در این زمینخ بتواند این تجهیزات را به لیگ اضافه کند.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *