تاریخ امروز:۳۰ شهریور ۱۴۰۰

کار بارسلونا و ستاره فرانسوی به درگیری می کشد

کد خبر: ۱۷۷۰۵۹۸/۴۲

زمان: ۲۳:۴۹  
۱۴۰۰/۰۵/۰۴

بازدید: ۲۷,۸۶۵

ممکن است به زودی شاهد درگیری بزرگی میان مدیران بارسلونا و عثمان دمبله باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، چهار فصل از انتقال هنگفت عثمان دمبله به بارسلونا گذشته و این بازیکن هنوز قادر به برآورده کردن انتظارات نبوده است. با این وجود در باشگاه بارسلونا این اعتقاد وجود دارد که عثمان دمبله می تواند در سال های پیش رو تبدیل به بازیکن مفیدی برای این تیم بشود و به همین دلیل آنها به دنبال تمدید قرارداد با ین وینگر جوان هستند. اتفاقی که هنوز رخ نداده و ممکن است به زودی منجر به سکونشینی عثمان دمبله هم بشود.

 

 

نشریه موندو دیپورتیوو امروز در گزارشی مدعی شد روند مذاکرات در مورد قرارداد جدید متوقف شده و مدیران بارسلونا به عثمان دمبله در مورد تصمیم آینده اش اولتیماتوم داده اند. مهاجم ملی پوش و فرانسوی بارسلونا در حال طی کردن آخرین سال قرارداد فعلی خود بوده و مذاکرات بدون نتیجه نیز برای چند ماه به طول انجامیده است. برخی مدیران بارسلونا تصور می کنند دمبله قصد دارد قرارداد خود را فسخ کند و تابستان سال آینده به صورت رایگان از این تیم جدا شود. به همین دلیل آنها به به دمبله اطلاع داده اند که اگر برای تمدید قرارداد با بارسلونا به تواق نرسد، فصل بعد را از روی سکوها دنبال خواهد کرد و جایی در ترکیب بارسلونا ندارد.

 

کادر مدیریتی بارسلونا به عثمان دمبله اعلام کرد فقط روی بازیکنان حساب خواهند کرد که تعهد کامل به باشگاه داشته و در فکر جدایی از این تیم برای تابستان سال بعد نباشند. البته عثمان دمبله فعلا که دچار مصدومیت شده و تا چند ماه آتی قادر به بازی کردن برای بارسلونا نخواهد بود.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *