تاریخ امروز:۲۸ دی ۱۴۰۰

پی‌اس‌جی ۲-۱ لیل: بازگشت در دقیقه ۸۸ (عکس)

به گزارش “رزش سه”، در این دیدار ابتدا این لیل بود که با گل جاناتان دیوید پیش افتاد اما در دقایق پایانی شاگردان مائوریسیو پوچتینو دو بار به گل رسیدند و سه امتیاز این دیدار را از آن خود کردند.

در دقایق ابتدایی بازیکنان پاری سن ژرمن بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما این تیم میهمان بود که روی ضد حملات موقعیت های بهتری ایجاد می کرد و در نهایت در دقیقه ۳۱ به گل رسیدند.

روی یک حرکت تیمی حساب شده بود که بوراک ایلماز از سمت چپ وارد محوطه جریمه پی اس جی شد و پاس او به دهانه دروازه را جاناتان دیوید با یک بغل پای عالی تبدیل به گل کرد.

پاریسی ها در دقایق پایانی نیمه اول موقعیت هایی داشتند اما این نیمه با همان یک گل به سود لیل به پایان رسید.

نیمه دوم را پی اس جی با یک تعویض آغاز کرد و لیونل مسی که به نظر می رسید دچار مشکل عضلانی شده، جای خود را به مائورو ایکاردی داد.

هرچه از دقایق بازی سپری می شد، حملات پی اس جی شدت می گرفت تا اینکه در دقیقه ۷۴، این تیم به گل تساوی رسید. این بار نوبت دی ماریا بود که با یک حرکت خوب از سمت چپ و پاس در عرض، مارکینیوش را در موقعیت گلزنی قرار داد و کاپیتان پیش تاخته پاریسی ها هم با ضربه ای تماشایی، دروازه حریف را باز کرد.

فشار حملات پی اس جی بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۸۸، دی ماریا گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند. او که حرکت را از سمت راست آغاز کرده بود، بعد از یک و دو با نیمار، با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه لیل فرستاد و سه امتیاز بازی را نصیب تیمش کرد. پی اس جی با این پیروزی ۳۱ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر و ۱۰ اختلاف نسبت لانس، جایگاهش در صدر جدول را تثبیت کرد.

 

 

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *