تاریخ امروز:۲۹ مهر ۱۴۰۰

پیروزی سخت یاران عبادی پور در لیگ والیبال لهستان

کد خبر: ۱۷۸۴۸۶۹/۱

زمان: ۲۳:۴۹  
۱۴۰۰/۰۷/۱۸

بازدید: ۲,۱۴۸

تیم والیبال اسکرا با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ در هفته دوم لیگ برتر والیبال لهستان به پیروزی رسید.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، هفته دوم لیگ والیبال لهستان موسوم به پلاس لیگا برگزار شد و یاران میثم صالحی به مصاف یاران میلاد عبادی پور رفتند. تیم والیبال اسکرا که از حضور عبادی پور بهره می برد، توانست در یک بازی سخت اولیشتن را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد.  

 

تیم والیبال اسکرا در دو ست اول این رقابت به ترتیب با نتایج (۲۵ بر ۱۶) و (۲۵ بر ۲۲) به پیروزی رسید. در ادامه کار، یاران عبادی پور ست سوم و چهار را با نتایج (۲۳ بر ۲۵) و (۱۷ بر ۲۵) از دست دادند تا تکلیف برنده این دیدار به ست پنجم کشیده شود.

 

در ست پنجم این رقابت، والیبال اسکرا تیم برتر میدان بود و موفق شد ۱۵ بر ۱۰ به پیروزی برسد و این بازی مهم را به نام خود کند.  

 

میلاد عبادی پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که برای اسکرا بازی می کند توانست ۱۵ امتیاز در این بازی کسب کند. ملی پوش والیبال ایران ۱۲ امتیاز در حمله، ۱ امتیاز در دفاع و ۲ امتیاز در سرویس برای تیمش کسب کرد.

 

میثم صالحی که برای اولیشتن بازی می کند با تصمیم سرمربی این تیم به عنوان بازیکن اصلی برای تیمش بازی نکرد و این بازیکن تنها یک امتیاز را برای تیمش به دست آورد تا تیم صالحی در شب نیمکت نشینی او به اسکرا ببازد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *