تاریخ امروز:۸ بهمن ۱۴۰۰

پرچم کمک داور در بوته نقد داوران سابق؛/ گل عیسی آل‌کثیر به نساجی سالم بود؟ (کارشناسی)

به گزارش ورزش سه، دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی در حالی به پایان رسید که در دقیقه ۱۲ این مسابقه قرمزها با ضربه آل‌کثیر به گل رسیدند اما بالا رفتن پرچم کمک داور باعث شد تا این گل مردود شود.

 

آفساید مربوط به لحظه‌ای قبل و زمانی بود که مهدی عبدی، توپ را به مهدی ترابی داده بود. در این صحنه که البته بسیار میلی‌متری و حساس بود، پرسپولیسی‌ها اعتقاد داشتند آفساید رخ نداده است.

 

با این حال و باوجود مردود شدن این گل، پرسپولیس توانست در ادامه دو بار با ضربه عبدی به گل برسد و پیروز مسابقه شود. هرچند که هواداران این تیم اعتقاد دارند تیم داوری مانع از تکرار پیروزی سه گله این تیم شد.

 

 

 

در این خصوص نظرات کارشناسان داوری را می‌خوانید:

 

* حسین نجاتی: به هیچ عنوان آفساید نبود. کمک اول مسابقه اشتباه در ارزیابی داشت چون مهاجم میانی پرسپولیس در آفساید بود ولی توپ به مهاجم سمت چپ رفت و کمک عجولانه پرچم را به علت تخلف آفساید بالا برد.

 

* محمد فنایی: بازیکن پرسپولیس یک نصفه پا جلوتر بود و آفساید بود.

 

* نوذر رودنیل: گل صد در صد سالم بود.

 

* نوید مظفری: صحنه ای که گل پرسپولیس آفساید اعلام شد، اشتباه کمک داور بود. از زاویه دوربین دوم مشخص می‌شود که کمک داور اشتباه کرده است.

 

* رضا سخندان: کمک داور در این صحنه از روی خط جایگاه هر دو بازیکن را دیده اما ما این فرصت را نداریم و چنین زاویه ای وجود ندارد و به همین خاطر از نظر من حق را باید به کمک داور و تصمیم او داد.

 

* نادری جعفری: دوربین‌های ما به خوبی صحنه را به تصویر نکشیدند. گلی که پرسپولیس زد، صحنه اول و توپی که مهدی ترابی دریافت کرد، آفساید بود.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *