تاریخ امروز:۴ بهمن ۱۴۰۰

همه ما به او اعتماد و اعتقاد داریم؛/ تکذیب احتمال اخراج ویسی از فولاد

به گزارش ورزش سه، سید محمد علوی درباره باخت تیم فولاد مقابل آلومینیوم و بحرانی شدن وضعیت این تیم اظهار داشت: متاسفانه بعد از دو باخت با نتیجه سنگین این اتفاق می‌افتد. در دو بازی مقابل پرسپولیس و آلومینیوم، دو نیمه متفاوت داشتیم. نیمه اول هایمان همیشه خوب بود اما در نیمه دوم انگار یک تیم دیگر وارد زمین می‌شود و بچه ها فرق دارند ولی فوتبال است و یک روز بالا و یک روز پایین دارد.

 

علوی درباره کسر ده درصد قرارداد اعضای این تیم گفت: تصمیم مدیریت بود و ما قطعا پیش بینی این اتفاق را نمی‌کردیم ولی متاسفانه این اتفاق افتاد و نشد بازی پرسپولیس را جبران کنیم.  الان همه بچه ها هم قسم شدند و خیلی جدی تمرین می‌کنند و به یک اتحاد واحد رسیدند که انشاالله بازی بعد بتوانند از حیثیت خودشان، باشگاه و دیگر اعضایی که در این راه پیش می‌روند دفاع کنند.

 

وی افزود: برای ارزیابی تیم بعد از دو هفته خیلی زود است و این را هم فراموش نکنید که پنجره ما بسته بود و نتوانستیم بازیکن به تیم اضافه کنیم و وقتی باز شد دیگر بازیکنی نمانده بود و ما هم راهی جز قرارداد بستن با بازیکنان قدیمی نداشتیم و نتوانستیم تیم را تقویت کنیم ولی همین بازیکنان کیفیت بسیار عالی دارند و مطمئن باشید از بازی بعد خودشان را به همه ثابت می‌کنند.

 

مدیر تیم فولاد در خصوص عذرخواهی بازیکنان فولاد بعد از بازی با آلومینیوم عنوان کرد: این حرکت خودجوش بود حتی با من هم که صحبت کردند واقعا می‌خواستند دل هواداران را به دست بیاورند و معذرت خواهی بکنند. به نظر من این کار هم جرات می‌خواهد و خیلی از تیم ها و بازیکنان این شهامت را ندارند ولی بازیکنان فولاد این شهامت را داشتند و حق مردم خوزستان و هواداران فولاد است که ما از آنها معذرت خواهی کنیم و بازیکنان واقعا کار بزرگی انجام دادند و شهامت خودشان را نشان دادند.

 

او در خصوص با برگزاری نشست اضطراری هیات مدیره و کادرفنی فولاد گفت: هنوز زمان این نشست مشخص نشده ولی اینکه تیم ده درصد جریمه شده نشان می‌دهد یک نشست دیگری برگزار شده است و اینکه در آینده چه اتفاقی قرار است بیفتد تصمیم هیات مدیره است.

 

علوی درباره احتمال تغییر در کادرفنی تیم پس از جلسه هیات مدیره توضیح داد: برای این تصمیمات زود است و هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است. همه ما آقای ویسی را می‌شناسیم و همه به تیم ایشان اعتقاد دارند و اینطور نیست که در دو هفته اتفاقی بیفتد. الان تمام بچه ها با تمرکز کافی و با صبر و حوصله کارشان را انجام‌ می‌دهند و الان برای چنین تصمیماتی زود است. فوتبال است و بالا و پایین دارد و برای تیم های بزرگ دنیا و ایران هم این اتفاقات پیش می‌آید و ما هم از این قاعده مستثنا نیستیم و انشاالله که اتفاقات خوب برای ما هم رقم می‌خورد و نحسی و بدبختی از تیم ما می‌رود.

 

مدیر تیم فولاد درباره عملکرد گرشاسبی گفت: کارنامه ایشان کاملا مشخص است. اگر ایشان نبودند شاید خیلی از همین بازیکنان هم نبودند و اوضاع تیم خیلی بدتر از این بود ولی با درایت آقای گرشاسبی و هیات مدیره، آقای گرشاسبی با بی باکی خودشان توانستند بازیکنان را حفظ کنند. هواداران از این بازی به بعد می‌بینند که بازیکنان با یک انگیزه خاصی وارد بازی می‌شوند و من مطمئن هستم در بازی بعد اتفاق خوبی برای فولاد رخ می‌دهد.

 

علوی درباره روند جذب بازیکن خارجی توضیح داد: هنوز چیزی در این زمینه قطعی نشده است.

 

او درباره وضعیت روحی تیم عنوان کرد: بازیکنان همه چیز را فراموش کرده‌اند و این اولین باخت تیم نبوده و آخرین باخت هم نیست. این برد و باخت ها طبیعی است و من مطمئنم در هفته بعد یک فولاد جدید و قوی و متحد می‌بینید و صددرصد انشاالله این هفته را با برد تمام می‌کنیم.

 

علوی در پایان در پیش بینی از آینده فولاد در این فصل گفت: آینده فولاد درخشان است و فولاد همیشه تیم بزرگی بوده و هست و هوادارانش خیلی با تعصب هستند. انشاالله فولاد این فصل بالای جدول باشد و این اتفاق در هفته های آینده صورت می‌گیرد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *