تاریخ امروز:۹ آذر ۱۴۰۰

همه بازی های هفته ششم با حضور تماشاگر 

کد خبر: ۱۷۹۳۳۲۹/۳۴

زمان: ۰۸:۵۸  
۱۴۰۰/۰۸/۳۰

بازدید: ۱,۷۵۶

در صورت موافقت وزارت بهداشت همه بازی های هفته ششم لیگ برتر با حضور تماشاگر برگزار می شود. 

به گزارش “ورزش سه”، بعد از شیوع ویروس کرونا در کشور برای اولین بار دیدار استقلال – نساجی با حضورآزمایشی ۵ هزار تماشاگر در استادیوم آزادی برگزار شد. در راستای حضور تماشاگر در این بازی ناهماهنگی هایی به وجود آمد که باشگاه استقلال بابت آن از تماشاگرانش عذرخواهی کرد اما این حضور با استقبال همه تیم ها مواجه شد بطوریکه دیگر تیم های لیگ برتری هم از فدراسیون فوتبال تقاضا کرده اند دیدار هفته ششم خود را با حضور تماشاگر میزبانی کنند. 

 

در صورت موافقت وزارت بهداشت دیدارهای هفته ششم لیگ برتر با حضور ۳۰ درصدی تماشاگر برگزار می شود. باشگاه ها موطف هستند برای بازی های خود ۳۰ درصد آنهم به صورت الکترونیکی بلیط فروشی کنند واز سویی ورود تماشاگر به استادیوم باید از طریق گیت های الکترونیکی صورت گیرد. یکی از شرط های مهم تماشاگر برای ورود به استادیوم تزریق هر دو دوز واکسن است. البته در بازی استقلال – نساجی برخی از تماشاگرانی که هر دو دوز واکسن را تزریق کرده بودند موفق به خرید بلیط نشده بودند به این خاطر که نامشان در لیست وزارت بهداشت ثبت نشده بود که نواقص در این مسیر در حال برطرف شدن است. 

 

تماشاگران استقلال در بدو ورود به استادیوم آزادی بارها و بارها این خواهش مواجه شدند که به توجه به ظرفیت استادیوم با فاصله کنار هم بنشینند که این موضوع را رعایت نکردند و این یکی از چالش های برگزاری بازی های هفته ششم با حضور تماشاگر است. البته این موضوع در فوتبال اروپا هم مرسوم است و در استادیوم های اروپا هم تماشاگران کنار هم می نشینند تا به اتفاق تیم مورد علاقه خود را تشویق کنند. 

تصمیم حضور تماشاگران در بازی های لیگ برتر در هفته ششم روز دوشنبه نهایی خواهد شد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *