تاریخ امروز:۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

معرفی بازی Age of Colossus‏؛ جنگ با گودزیلا

کسی دوست ندارد در شهری باشد که کینگ کنگ و گودزیلا در آن به جان ساختمان‌ها می‌افتند ولی دنیای بازی‌ها همیشه دست بازیکنان را برای کنجکاوی باز گذاشته تا تجربه‌های جذاب و عجیب به حقیقت بپیوندند. بازی Age of Colossus هم با داستان فانتزی و جالبی که دارد به خوبی به این وظیفه عمل کرده.

داستان بازی Age of Colossus با برخورد یک شهاب سنگ عظیم به زمین آغاز می‌شود که آثار وحشتناک آن زندگی انسان‌ها را تحت‌تاثیر قرار داده و یکی از این آثار وحشتناک،‌ جهش پیدا کردن موجودات زنده و زنده شدن هیولاهایی است که سال‌ها در اعماق زمین دفن شده بودند و خبری از آن‌ها نبود.

Age of Colossus

اما تنها مشکل موجود هیولاها و حیوانات وحشتناک نیستند،‌ مشکل بزرگتر کسی است که کنترل این موجودات عجیب‌الخلقه را به دست گرفته است و می‌خواهد جهان را نابود کند. در این بازی شما نقش فردی به نام کاپیتان برایان را بر عهده دارید که تنها سلاحش یک گوریل جهش یافته است و باید با استراتژی درست این درگیری را به نفع انسانیت پیش ببرد.

گیم‌پلی بازی Age of Colossus با تکیه بر استراتژی‌های مختلفی جلو می‌رود که بازیکنان در طی درگیری با نیروهای دشمن به کار می‌گیرد اما غیر از این درگیری‌ها، بخش دیگر گیم‌پلی پیدا کردن سنگ‌هایی است که باعث جهش موجودات می‌شوند. این سنگ‌ها به شما کمک می‌کنند تا موجودات جهش یافته‌ای بسازید که به شما کمک می‌کنند و به نوعی نقش ارتش را دارند.

Age of Colossus

با کمی پیشرفت در بازی می‌توانید یک پایگاه راه‌اندازی کنید که امکان شخصی‌سازی کامل آن هم وجود دارد. طراحی گیم‌پلی بازی به خوبی انجام شده و به عنوان یک بازی استراتژیک شما را صرفا به جمع‌آوری منابع و جنگیدن محدود نمی‌کند و می‌توانید با سایرین متحد شوید و به این واسطه قدرت بیشتری کسب کنید که در نهایت به شما اجازه می‌دهد یک فرمانروایی به راه بیاندازید.

در ابتدای بازی سلاح خاصی در دسترس نیست  اما با کمی پیشرفت در بازی امکان ساختن هلیکوپتر، وسایل نقلیه، تانک و انواع موشک را به دست می‌آورید که کمک می‌کنند جنگ را با سراعت بیشتری پیش ببرید و در برابر دشمنی که فقط با هیولاهایش به میدان آمده، دست پیش را بگیرید.

Age of Colossus

گیم‌پلی بازی روان است و کنترل‌ها هم عملکرد خوبی دارند که در کنار طراحی بصری مناسب بازی می‌تواند تجربه‌ی رضایت بخشی برای بازیکنان فراهم کند اما می‌توان گفت که بزرگترین نقطه‌ی قوت این بازی تنوعی است که از تکراری شدن نجاتش می‌دهد؛ تنوعی که در هیولاها، جزئیات شخصی سازی و سلاح‌ها وجود دارد.

در کل می‌توان گفت که بازی Age of Colossus از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است و ارزش تجربه کردن را دارد به خصوص اگر طرفدار بازی‌های استراتژیک هستید و می‌خواهید یک تجربه‌ی جدید داشته باشید، این بازی را حتما به لیست بازی‌هایتان اضافه کنید.

Age of Colossus‏
  • Age of Colossus‏
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای
  • سازنده: star wings
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۹۶ مگابایت

دانلود

خرید اندروید باکس

ردیاب خودرو

محصولات لندر

فید

ردیاب لندر

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *