تاریخ امروز:۵ مرداد ۱۴۰۰

قهرمانی در لیگ یک با میانگین امتیاز ۱٫۷۶

کد خبر: ۱۷۶۹۴۲۳/۳۴

زمان: ۱۶:۴۰  
۱۴۰۰/۰۴/۳۰

بازدید: ۱,۲۵۷

پرونده فصل جاری رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور در حالی بسته شد که تیم های اول و دوم با معدل ۱٫۷۶ امتیاز از هر بازی راهی لیگ برتر شدند.

به گزارش “ورزش سه”، این در حالی است که معدل قهرمانی در فوتبال ایران دو امتیاز از هر بازی بعلاوه یک است. این نشان می دهد در فصلی که گذشت امتیازات مدام بین تیم های مدعی تقسیم شد  و در نهایت موجب شد دو تیمی به لیگ برتر صعود کنند که معدل امتیازشان از هر بازی حتی به ۱٫۸ هم نمی رسید.

 

نکته جالب اینکه بادران هم با مربیگری امید رضا روانخواه شمار امتیازاتش به اندازه تیم های فجر سپاسی و هوادار بود اما در نهایت به دلیل تفاضل گل کمتر از صعود باز ماند. امتیازات به دست آمده از سوی تیم بادران در فصل جاری بازی ها بالاترین امتیازی بود که این تیم طی سال های حضور در لیگ یک به دست آورد اما در پایان قربانی تفاضل گل شد و از صعود باز ماند. امید رضا روانخواه به همراه این تیم در ۹ مسابقه ای که هدایت تیم را برعهده گرفت ۱۹ امتیاز به دست آورد. یعنی معدل دو امتیاز از هر بازی بعلاوه یک اما در نهایت همان طور که اشاره شد به دلیل تفاضل گل کمتر از صعود باز ماند. این اتفاق تلخ برای تیم بادران در حالی رخ داد که این تیم اگر در بازی با چوکا پنالتی را تبدیل به گل می کرد ۶۳ امتیازی و حتی قهرمان می شد یا اگر در بازی با قشقایی قدر فرصت ها را می دانست و با نتیجه مساوی زمین بازی را ترک می کرد که در این صورت با ۶۱ امتیاز قهرمان می شد. خوردن ۵ گل در ۹ بازی که دو گل آن در برابر خوشه طلایی و در شرایطی که تیم ده نفره شده بود، نشان داد بادران در هفته پایانی در فاز دفاعی تبدیل به تیم بهتری شده بود اما برای صعود نیازمند فرصت طلبی بهتر بود که در نهایت از صعود باز ماند. بدون شک اگر این تیم در دو بازی با چوکا و قشقایی قدر فرصت ها را بهتر می دانست سرانجام بهتری در این فصل از بازی ها پیدا می کرد.

 

هر چند که موفقیت در لیگ یک تنها با صعود به لیگ برتر معنی پیدا می کند اما گاها در جریان بازی اتفاقاتی رخ می دهد که از دست مربی خارج است و باید گفت بادران با مربیگری  امید رضا روانخواه تیم شایسته ای برای صعود به لیگ برتر بود اما در یک رقابت میلی متری از صعود باز ماند در حالی که به اندازه تیم های اول و دوم امتیاز کسب کرده بود. فوتبال نه تنها برای بادران بلکه برای دیگر تیم های مدعی یعنی شاهین شهرداری بوشهر – مس کرمان – خیبر خرم آباد – استقلال خوزستان ادامه خواهد داشت و این تیم ها می توانند در فصل جدید برنامه ریزی بهتری برای صعود به لیگ برتر داشته باشند.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *