تاریخ امروز:۲۵ مهر ۱۴۰۰

صعود به دو نیمه‌نهایی با کامبک و طوفان

کد خبر: ۱۷۸۴۵۶۷/۱

زمان: ۱۵:۱۵  
۱۴۰۰/۰۷/۱۷

بازدید: ۲,۸۱۴

محمدرضا گرایی و میثم دلخانی با پیروزی‌های جذاب به نیمه نهایی کشتی فرنگی رسیدند.

به گزارش “ورزش سه”، روز سوم مسابقات جهانی کشتی فرنگی درحالی برگزار شد که ایران سه کشتی‌گیر دیگر را راهی میدان کرده بود و تا اینجا دلخانی و گرایی به نیمه نهایی رسیده و رامین طاهری با شکست در یک چهارم باید منتظر نتیجه حریف دانمارکی خود باشد تا شاید به جدول برگردد.

 

محمدرضاگرایی اما تا اینجا فوق العاده کار کرده است. او در مرحله یک هشتم کار سختی مقابل قهرمان ژاپن، شیمویامادا داشت و درحالی که در فاصله یک دقیقه به پایان پنج امتیاز عقب بود با ضربه فنی کردن حریف به یک چهارم رسید. او در این مرحله برخلاف بازی قبلی اجازه قدرت‌نمایی به حریف خود نداد و پس از این‌که با اخطار داور و کسب یک امتیاز، حریف آذربایجانی‌اش به خاک نشست، با دوبار بلند کردن او از روی تشک به قصد فنون پرتابی، سالتوباراندازهای چهار امتیازی را اجرا کرد تا داور بازی را برای اتمام نبرد متوقف کند و پس از رد درخواست بازبینی حریف در نهایت با نتیجه ده بر صفر، با امتیاز عالی و در همان وقت اول مبارزه به پیروزی دست یافت.

 

 

 

 

در وزن ۶۳ کیلوگرم نیز دلخانی پس از شکست ۹ برصفر حریف آلمانی در کمتر از دو دقیقه کار سختی را مقابل تمیروف اوکراینی در یک چهارم داشت و درحالی که حریف سه بر یک پیش افتاده بود و در کمتر از یک دقیقه به پایان سعی در اداره کار داشت، اسیر حرکت عالی دلخانی شده و توسط او خاک شد تا نماینده ایران با کسب امتیاز آخر و با نتیجه سه بر سه به نیمه نهایی برود.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *