تاریخ امروز:۴ بهمن ۱۴۰۰

سرمربی تیم ملی زنان: انتظار این قرعه را داشتیم

کد خبر: ۱۷۸۸۴۳۹/۵۸

زمان: ۱۴:۱۸  
۱۴۰۰/۰۸/۰۶

بازدید: ۲,۰۰۷

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان درباره قرعه کشی رقابتهای نهایی جام ملتهای فوتبال بانوان آسیا گفت: آن چیزی که از قرعه کشی انتظار داشتم، رخ داد.

به گزارش ورزش سه، تیم ملی فوتبال زنان ایران مهر ماه سال جاری با غلبه بر اردن در ضربات پنالتی، برای نخستین بار به جام ملت‌های زنان آسیا صعود کرد تا یک روز تاریخی را در ورزش ایران رقم بزند.

 

امروز مراسم قرعه کشی جام ملت های زنان آسیا برگزار شد و بر اساس آن تیم ملی ایران باید در مرحله گروهی با تیم های چین تایپه، چین و هند دیدار کند.

 

مریم ایراندوست، سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران ابتدا از حس و حال پیش از قرعه کشی گفت: در مورد قرعه کشی مرحله نهایی که توسط ای اف سی صورت گرفت باید بگویم حس فوق العاده ای بود که برای اولین بار جز ۱۲ تیم آسیا قرار داشتیم. هم کادر فنی و بازیکنان و حتی هواداران بی صبرانه منتظر قرعه کشی بودند.

 

او معتقد است که تیم ملی در گروه آسانی قرار نگرفته است: انتظاری که از قرعه کشی داشتیم، رخ داد. در گروه آسانی قرار نداریم، اما امیدوارم با حمایت هایی که تا الان از سوی فدراسیون فوتبال مخصوص رییس فدراسیون صورت گرفته، با تدارکات قویی پیش رویم و معتقدم ایران می تواند حریف قوی برای تیم های همگروه خود باشد.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران در با اشاره به سوابق همگروهی های تیمش تاکید کرد: تیم چین چند دوره قهرمان آسیا بوده و چین تایپه نیز حریف دست و پا بسته ای نیست اما ما نیز از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم تا نماینده شایسته ای برای کشور عزیزمان باشیم.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *