تاریخ امروز:۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

ستون تازه ورزش سه ؛برگی از تاریخ/ باران بر علیه ستاره سوم آسیایی استقلال (عکس)

کد خبر: ۱۷۴۷۱۱۴/۱

زمان: ۱۰:۵۳  
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

بازدید: ۹,۴۷۳

ستون تازه ورزش سه ؛برگی از تاریخ

۱۹سال از روز بد ورزشگاه آزادی گذشته است. روزی که ورزشگاه آزادی برای اولین بار برابر فوتیال ایران شرمنده شد

به گزارش “ورزش سه”،روز ۱۴فروردین سال ۱۳۸۱برای فوتبال ایران روز خوبی در تاریخ نخواهد بود ، روزی که استقلال به عنوان میزبان مرحله نهایی جام قهرمانی باشگاه های آسیا باید  به مصاف آنیانگ کره می رفت تا با شکست این تیم زمینه ساز خلق ستاره سوم برای آبی ها باشد. بازی دو تیم در ورزشگاه آزادی با شرایط خاصی برگزار شد و در پایان استقلال در باتلاق آزادی با نتیجه دو بر یک مغلوب نماینده کره جنوبی شد تا دو تیم کره ای آنیانگ و سامسونگ به فینال رقابتها برسند و استقلال برای دیدار رده بندی به مصاف نسف قارشی ازبکستان برود. 

بارش شدید باران و رگبار های بهاری ورزشگاه آزادی را تبدیل به دریاچه کرد تا بازی استقلال و آنیانگ که این روزها به اف سی سئول تغییر نام داده است با دقایقی تاخیر و بعد از تخلیه آب به صورت سنتی، برگزار شود.

زحمات مسئولین ورزشگاه نیز نتوانست شرایط مطلوب بازی را برای دو تیم فراهم بیاردو در نهایت استقلال در روزی که توپ به سختی در چمن ورزشگاه به گردش در میامد با نتیجه دو بریک مغلوب نماینده کره شد و از راه یابی به فینال بازماند.

در تصویر آن روز بازی صحنه پنالتی گرفته شده بر روی فراز فاطمی دیده می شود.پنالتی که محمد نوازی نتوانست آن را تبدیل به گل کند و در نهایت استقلال بازی را به نماینده کره واگذار کرد.آبی ها در دیدار رده بندی موفق شدند با نتیجه ۵بر۲برابر نماینده ازبکستان به پیروزی برسند و به مقام سوم آسیا در آن سال برسند.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *