تاریخ امروز:۲۳ خرداد ۱۴۰۰

سامی خدیرا:/ فکر می کردم انتقال به رئال مادرید شوخی است

کد خبر: ۱۷۶۰۲۰۸/۴۲

زمان: ۱۹:۴۰  
۱۴۰۰/۰۳/۱۷

بازدید: ۲۸,۴۲۳

سامی خدیرا:

سامی خدیرا، هافبک سابق رئال مادرید از کار کردن با ژوزه مورینیو خاطرات خیلی خوبی دارد.

به گزارش “ورزش سه”، سامی خدیرا، هافبک باتجربه و آلمانی در دوران پنج ساله حضور خود در رئال مادرید عملکرد خوبی در این تیم داشت و به افتخارات قابل توجهی نیز دست یافت. حالا سامی خدیرا از پروسه انتقال خود به رئال مادرید بعد از جام جهانی ۲۰۱۰ و البته مکالمه جالب و اولیه خود با ژوزه مورینیو برای این انتقال پرده برداشته است.

 

سامی خدیرا گفت: “جدایی از یوونتوس تصمیمی نبود که یک شبه اتخاذ شود، زیرا من باشگاهی را که خیلی دوست داشتم ترک کردم و باید آرام آرام خود را باید شرایط جدید سازگار می‌کردم. بدن من دیگر آماده ادامه بازی در بالاترین سطح نبود و جدایی بهترین تصمیم بود. وقتی نمی توانید با تمام توان بازی کنید بهتر است جدا بشوید.

 

 

حس عجیبی ایجاد می شود، از یک طرف شما ناراحت هستید زیرا دیگر بازی نخواهید کرد. اما از طرف دیگر دستاوردهای خود را مرور کرده احساس خوشبختی و غرور زیادی می کنید. من زندگی فوق العاده ای داشتم.

 

انتقال به رئال مادرید در سال ۲۰۱۰؟ ما توسط اسپانیا از جام جهانی آفریقای جنوبی حذف شده و همه بسیار ناراحت بودیم. آن نسل سزاوار رسیدن به دیدار فینال بود. ناگهان من تماسی با این مضمون دریافت کردم؛ سامی، رئال مادرید تو را می خواهد و مورینیو با تو تماس می گیرد.

 

ابتدا فکر می کردم این شوخی است. من خیلی استرس داشتم و نگرانی اصلی ام عدم تسلط به زبان انگلیسی بود، زیرا در آن زمان خیلی نمی توانستم انگلیسی صحبت کنم. مورینیو با من تماس گرفت و من از او پرسیدم که آیا ممکن است با ارسال پیام صحبت کنیم، او نیز خندید و قبول کرد. مورینیو به من گفت که من را برای رئال می خواهد و این مکالمه زندگی من را تغییر داد. کار کردن با مورینیو بهترین اتفاقی بوده که برای من رخ داده است.”

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *