تاریخ امروز:۶ بهمن ۱۴۰۰

رکوردی تاریخی که به دست میلان و پیولی شکست

کد خبر: ۱۷۸۸۳۰۱/۴۲

زمان: ۲۰:۳۶  
۱۴۰۰/۰۸/۰۵

بازدید: ۱۴,۰۵۵

بیش از ۶۵ سال است میلان شروعی به این درخشانی در رقابت های لیگ ایتالیا نداشته است.

به گزارش “ورزش سه”، میلان دیشب در دیداری دشوار و با تکیه بر تک گل دقایق ابتدایی اولیویه ژیرو موفق شد در خانه تورینو به برتری دست یافته و با یک بازی بیشتر نسبت به ناپولی در صدر جدول قرار بگیرد. میلان فصل قبل تا اواخر فصل یکی از مدعیان قهرمانی بود، اما تیم استفانو پیولی به یکباره دچار افت شدیدی شده و این اینتر بود که با استفاده از این شرایط فاصله خود را با روسونری بیشتر کرده و در نهایت چند هفته مانده به پایان فصل به عنوان قهرمانی دست یافت.

 

 

اما به نظر می رسد این فصل شرایط متفاوت است. میلان با کسب ۹ پیروزی در ۱۰ بازی ابتدایی سری آ به بهترین عملکرد نیم قرن اخیر خود دست یافته است. این باشگاه تنها یک بار پیش از این در فصل ۱۹۵۴-۱۹۵۵ موفق به کسب این تعداد پیروزی  در یک سوم ابتدایی فصل شده بود و حالا بعد از حدود ۶۶ سال این اتفاق دوباره تکرار شده است.

 

این اتفاق در حالی رخ داده که روسونری تا این مقطع از فصل به شدت درگیر بحران مصدومیت و غیبت بازیکنان اصلی ترکیب خود به دلایل مختلف بوده، اما شروعی فوق العاده داشته و نام خود را به عنوان یکی از نامزدهای اصلی کسب عنوان قهرمانی در سری آ معرفی کرده است.  میلان در هر سه دیدار ابتدایی خود در لیگ قهرمانان مغلوب شده و در اروپا شرایط چندان مساعد نیست، اما آنها دقیقا بعد از یک دهه می توانند به فتح اسکودتو امیدوار باشند.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *