تاریخ امروز:۱۲ مرداد ۱۴۰۰

رونمایی از چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد/ مدال آوران المپیک، بلیت نروژ را می گیرند

به گزارش “ورزش سه”، در حالی که غلامرضا محمدی ترکیب تیم اعزامی کشتی آزاد به المپیک توکیو را اعلام کرده، حالا بحث بر سر ترکیبی که قرار است در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ نروژ شرکت کند، باز شده است.

برای اولین بار مسابقات المپیک و رقابت های جهانی کشتی در یک سال و به صورت همزمان برگزار می شود و این کار کادرفنی را سخت کرده است. 

در این میان رقابت های جام تختی در اوج پیک کرونا با حضور تمامی مدعیان داخلی(بجز حاضرین در کورس انتخابی المپیک) به عنوان یکی از مراحل انتخابی مسابقات جهانی نروژ برگزار شد. 

طبق اعلام فدراسیون در این مسیر، از دل رقابت های انتخابی المپیک توکیو، بررسی نتایج ملی پوشان در المپیک، نتایج جام تختی و مسابقات پیش رو (تورنمنت علی اف، یاشاردوغو و مسابقات جوانان جهان)، ۱۰ عضو اعزامی به مسابقات جهانی نروژ انتخاب می شوند.

با روشی که کادرفنی در نظر گرفته، هر کدام از ۶ کشتی گیری که در المپیک توکیو روی سکو بروند، می توانند مستقیما جواز حضور در مسابقات جهانی را هم کسب کنند. 

در بقیه اوزان اما شرایط برای انتخاب نفر نهایی پیچیده است و کشتی گیر المپیکی باید با رقبای خود برای حضور در مسابقات جهانی مبارزه کند.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *