تاریخ امروز:۱۲ مرداد ۱۴۰۰

رونمایی از اولین نمونه گرند اسپرت ۱۶.۴ بوگاتی ویرون

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از خودروسازان جهان به دنبال ارتقا و به روزرسانی برخی از خودروهای قدیمی خود هستند. تاکنون بیش از چند پورشه قدیمی را دیده ایم که با دقت کاملاً جدیدی به ماشین‌های با شکوه تبدیل شده اند.

 قبل از اینکه COVID-۱۹ سال گذشته در دنیا همه گیر شود،  بوگاتی گروه خود را به نام La Maison Pur Sang فراخواند. به طور خلاصه، برنامه La Maison Pur Sang بوگاتی در مورد ساخت اتومبیل‌های قدیمی است که در عین حال از دقت خوبی برخوردار است.

 اکنون، اولین بوگاتی کلاسیک مورد بازبینی قرار گرفته است و قرار است تغییرات جدیدی روی آن اعمال شود و اگر صادق باشیم، این اکنون دیگر خودرو کلاسیک نیست. این بوگاتی ویرون ۲۰۰۸ فقط با ۱۳ سال سن به سختی از میانگین سنی اتومبیل‌هایی که در حال حاضر در جاده هستند عبور می‌کند و به نظر نمی‌رسد این ویرون‌ برای تعداد زیادی از مردم به صورت انبوه تولید شود. 

fi bرونمایی از اولین نمونه 16.4 Grand Sport بوگاتی ویرون

این ویرون ۲۰۰۸ در واقع یک گرند اسپرت ۱۶.۴ است و اتفاقاً اولین خودرویی هم هست که قرار است از اول تولید شود.  این اتومبیل در ابتدا در سال ۲۰۰۸ در Pebble Beach به جهان عرضه شد، بنابراین مطمئناً به موقع است که بوگاتی این دستگاه نادر را مجدداً درست قبل از بازی عجیب و غریب Pebble Beach ۲۰۲۱ دوباره وارد بازار کند.

اینکه دقیقاً چه اتفاقی برای این ویرون در طی سال‌های بیننده افتاده مشخص نیست. بوگاتی می‌گوید پس از اولین بار در جهان گشت و گذار کرد، اما هنگامی که به پایان رسید، ظاهراً  توسط بوگاتی دوباره خریداری شد.

fi bرونمایی از اولین نمونه 16.4 Grand Sport بوگاتی ویرون

تیم La Maison Pur Sang که در کارخانه خودروسازی بوگاتی در ملشیم تاسیس شده، مراحل ترمیم را آغاز کردند. برای بوگاتی، این چیزی فراتر از رنگ جدید و چرم تازه است. تأیید اصالت وسیله نقلیه اولین قدم است و این به معنای تأیید نه تنها از VIN بلکه از طریق مهر زدن روی قطعات مختلف در سرتاسر خودرو است.

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *