تاریخ امروز:۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

روزیاتو: یک سال همبرگر رایگان در ازای خالکوبی؛ کمپین یکی از رستوران‌ها در کالیفرنیا

رستورانی یافت شده است که در ازای یک تعهد دائمی، یک سال غذای رایگان به فرد مذکور می‌دهد. یک رستوران زنجیره‌ای در کالیفرنیا به هر کسی که خالکوبی و تتویی با اسم رستوران انجام دهد یک سال غذای رایگان می‌دهد.

شرکت فارمر بویز با یک سالن انجام تتو همکاری‌ای را صورت داده‌اند و برای تبلیغ چهلمین سالگرد برگر فروشی‌های زنجیره‌ای این کار را کرده‌اند. کسانی که می‌خواهند در این برنامه شرکت کنند باید ۱۸ سال سن داشته باشند و تا ۲۱ مه یک فرم را بصورت آنلاین پر کنند. بر اساس فرمی که در وبسایت این رستوران قرارداده شده، علاقه‌مندان به فارمر بویز باید از بین سه شکل پیشنهادی از طرف رستوران با اندازه ۵ سانتی متر به انتخاب یکی از آن‌ها بپردازند.

رایگان شدن یکسال همبرگر با انجام یک تتوی همیشگی بسیار به مذاق علاقمندان خوش آمده و آن‌ها درخواست‌های بسیاری برای شرکت در این برنامه کرده‌اند به طوری که فارمر بویز در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به این قضیه با ارسال پستی نوشته است: «با توجه به درخواست بسیار بالای متقاضیان برای انجام تتو، همه کسانی که درخواستی برای انجام این کار ارسال می‌کنند شانس حضور در این برنامه را نخواهند داشت.»

برای آن‌هایی که نمی‌خواهند تتوی دائمی را روی بدن خود کار کنند این شرکت تتوهای موقتی را پیشنهاد کرده است. شما با تتو کردن یکی از اشکال پیشنهادی این رستوران بر روی خود و با به اشتراک گذاری آن در شبکه‌های اجتماعی، یک برگر رایگان دریافت خواهید کرد.

رستوران‌های زنجیره‌ای فارمر بویز توسط برادران هاواجیاس در سال ۱۹۸۱ تاسیس شد که نشان می‌دهد این رستوران قدمتی ۴۰ ساله دارد. خانواده هاواجیاس از قبرس به آمریکا مهاجرت کرده بودند. دفتر مرکزی این رستوران در کالیفرنیا و شعبات آن در سراسر آمریکا وجود دارند. برادران هاواجیاس رستورانی با نام مک‌کوی را در اختیار داشتند که با تغییر نام آن به فارمر بویز در سال ۱۹۸۱ اولین رستوران از سری رستوران‌های فارمر بویز را تاسیس کردند. شانزده سال بعد تعداد رستوران‌های آن‌ها به هشت عدد رشد کرد. امروزه بالای ۹۰ رستوران فارمر بویز در آریزونا، کالیفرنیا و نوادا وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

کرونا و صنعت رستوران داری؛ استفاده از کرسی در رستوران های روباز آمریکا در فصل سرما

با آداب جالب و عجیب رستوران رفتن در کشورهای مختلف دنیا آشنا شوید

خرید اندروید باکس

ردیاب خودرو

محصولات لندر

فید

ردیاب لندر

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *