تاریخ امروز:۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

رسمی؛ پرز و دعوت به برگزاری انتخابات ریاست رئال

به گزارش “ورزش سه”، فلورنتینو پرز اولین بار سال ۲۰۰۰ بود که به ریاست باشگاه رئال مادرید رسید و تا شش سال بر این مسند باقی ماند و سپس استعفا کرد. او سال ۲۰۰۹ بار دیگر به ریاست باشگاه برگزیده شد و از آن پس توانسته پست خود را حفظ کند.

 

 

 

 

تنها سه ماه دیگر به پایان دوره ریاست او باقیمانده و در اقدامی فرمالیته او امروز پس از جلسه هیئت مدیره، دعوت به برگزاری انتخابات در ماه ژوئن کرد. ۴ سال پیش نیز او چنین اقدامی انجام داد ولی چون هیچکس برای رقابت با او نامزد نشد، به شکل خودکار بار دیگر رئیس رئال باقی ماند.

تا به امروز نیز کسی به صورت رسمی برای حضور در انتخابات ریاست باشگاه اقدام نکرده است. هیئت برگزاری انتخابات تا ۴۸ ساعت پیش رو باید مقدمات را فراهم کند و باید دید در نهایت کسی به عنوان رقیب پرز خود را نامزد خواهد کرد یا خیر.

 

 

 

 

هفته گذشته رسانه های اسپانیایی خبر از احتمال نامزدی انریکه ریکلمه تاجر ۳۲ ساله در انتخابات رئال داده بودند ولی هنوز مشخص نیست این قضیه رسمی خواهد شد یا خیر.

آخرین بار که اعضای رسمی رئال برای انتخاب رئیس جدید پای صندوق رفتند، به ۱۵ سال پیش بر می گردد که رامون کالدرون به عنوان رئیس برگزیده شد.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *