تاریخ امروز:۲۳ خرداد ۱۴۰۰

دیپای در راه یوونتوس/ یک هلندی دیگر هم بارسلونا را قال گذاشت؟

کد خبر: ۱۷۶۰۷۵۸/۲۹

زمان: ۱۶:۴۳  
۱۴۰۰/۰۳/۲۰

بازدید: ۱۴,۲۱۲

دیپای در راه یوونتوس

ممکن است برای بارسا اتفاق جینی واینالدوم در مورد ممفیس دیپای هم تکرار شود.

به گزارش “ورزش سه”، هفته گذشته بود که بارسلونا به این قطعیت رسید که در جذب جینی واینالدوم قافیه را به پی اس جی باخته است. بارسا با ستاره هلندی لیورپول تمام کرده بود و روز تست های پزشکی وی نیز مشخص شده بود ولی در نهایت پی اس جی با ارائه پیشنهادی دو برابر بارسا توانست واینالدوم را از پیوستن به باشگاه کاتالان منصرف کند.

 

 

 

 

واینالدوم درخواست مستقیم رونالد کومان بود و از ماه ها پیش تصور می شد با انتهای فصل و اتمام قرارداد با لیورپول راهی بارسا شود ولی در نهایت پول بیشتر او را به سمت پاریس سوق داد.

 

همین اتفاق ممکن است در مورد یک بازیکن هلندی دیگر یعنی ممفیس دیپای نیز تکرار شود. دیپای تابستان قبل مورد توجه بارسا قرار داشت ولی رقم بالای مورد تقاضای لیون مانع انتقال شد. به نظر می رسید دیپای با اتمام فصل و در حالی که قراردادش نیز با باشگاه فرانسوی به اتمام خواهد رسید، راهی بارسا شود اما موندودپورتیوو امروز گزارش داد که یوونتوس با ارائه پیشنهادی بسیار بهتر از بارسا به جذب او نزدیک تر است.

 

 

 

 

دستمزد پیشنهادی یووه سه میلیون یورو بیشتر از بارسلوناست ولی دیپای هنوز به هیچ کدام پاسخ قطعی نداده و همه چیز را به بعد از یورو ۲۰۲۰ موکول کرده است. بارسا برای جلب رضایت دیپای، قرارداد قبلی که سه ساله بود را به ۴ ساله تغییر داده است.

باید دید دیپای هم قدم در مسیر واینالدوم می گذارد یا در نهایت به بارسا ملحق خواهد شد؟

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *