تاریخ امروز:۴ بهمن ۱۴۰۰

دور برگشت لیگ بهتر می‌شوم/ محبی: حریف تمرینی ندارم

کد خبر: ۱۷۸۸۹۸۳/۱

زمان: ۰۸:۴۹  
۱۴۰۰/۰۸/۰۹

بازدید: ۶۶۹

دور برگشت لیگ بهتر می‌شوم

قهرمان جام تختی در وزن ۹۲ کیلوگرم با تاکید بر اینکه در کرمانشاه حریف تمرینی ندارد، گفت چندی پیش بعد از تمرین با برادرم، گردنم آسیب دید و چند ماه با این مصدومیت درگیر بودم.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، ارشک محبی در مورد چگونگی خروجش از چرخه انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ نروژ اظهار داشت: بعد از آنکه در جام تختی اول شدم، همراه با محمدجواد ابراهیمی به جام علی‌اف رفتیم، آنجا دور اول با ابراهیمی کشتی گرفتم و باختم. درنهایت سوم شدم و ابراهیمی اول. با این نتیجه طبق چرخه از فرآیند خارج شدم.

وی در مورد ورود به چرخه انتخابی تیم ملی در سال ۲۰۲۲ گفت: دقیقا نمی‌دانم، اما فکر می‌کنم باید از قهرمان کشوری استارت بزنم و بعد از آن هم جام تختی را در پیش داریم.

ارشک محبی با اشاره به اینکه در گذشته با کامران قاسم‌پور قهرمان وزن ۹۲ کیلوگرم جهان کشتی گرفته و صاحب برد و باخت شده است، خاطرنشان کرد: از نوجوانان با هم مبارزه کردیم و رقابت‌مان از جوانان خیلی جدی شد. برد و باخت داشتیم. از ۸۴ کیلوگرم با هم کشتی گرفتیم. در انتخابی درون اردویی بعد از آسیایی، من، قاسم‌پور، مجتبی گلیج و علی موجرلو با هم مبارزه کردیم. کشتی هم را می‌شناسیم. کامران کشتی‌گیر توانمندی است و کشتی گرفتن با او نیاز به برنامه دارد.

این کشتی‌گیر کرمانشاهی با تاکید بر نداشتن حریف تمرینی گفت: در کرمانشاه با مشکل حریف تمرینی مواجه‌ام، گاهی با شیروان (یدالله محبی) تمرین می‌کنم، اما وزن ما به هم نزدیک نیست و فشار زیادی به من وارد می‌شود. یک بار با هم تمرین کردیم و  پشت گردنم اندازه تخم مرغ باد کرده بود و ۳-۴ ماهی اذیت شدم.

ارشک محبی با اشاره به اینکه تمریناتش را برای حضور در چرخه انتخابی تیم ملی منظم خواهد کرد، عنوان کرد: فعلا درگیر لیگ هستیم، تمریناتم در این مدت منظم نبوده، اما قطعاَ از این به بعد بهتر تمرین می‌کنم تا به آمادگی لازم برسم.

وی درخصوص تجربه شکست مقابل کشتی‌گیر پاس در لیگ با وجود پیش بودن ۵ امتیاز، گفت: وقتی ۵ امتیاز جلو افتادم، اشتباه کردم. خواستم یک خاک مصلحتی بشوم تا تایم بگذرد ولی شل کردم، اولین خاک را خودم دادم و بعد او حمله کرد و کشتی از دستم درآمد. قطعاَ دور برگشت بهتر می‌شوم.

وی در خاتمه نیز درمورد عدم تسویه حساب تیم قائمشهر با او و تعدادی از کشتی‌گیران تیمش خاطرنشان کرد: از فدراسیون، سازمان لیگ و کمیته انضباطی توقع داریم که بعد از گذشت یک سال پیگیر اعتراض ما باشد. نقش اصلی را در سومی قائمشهر داشتیم، من و بهمن تیموری در این تیم آسیب دیدیم و آخر هم مطالبات‌مان را ندادند.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *