تاریخ امروز:۹ آذر ۱۴۰۰

دوربین گلکسی زد فولد ۳ در DxOMark امتیاز بالاتری نسبت بهS21 اولترا کسب کرد

گلکسی S21 اولترا بهترین دوربین در بین گوشی‌های سامسونگ را دارد که تصاویر باکیفیت خوبی را ارائه می‌کنند. حتی سنسور فوق عریض و بزرگنمایی آن در مقایسه با آیفون ۱۳ پرو مکس عملکرد بهتری ارائه می‌کند اما اکنون طبق گفته DxOMark گلکسی زد فولد ۳ دوربین بهتری نسبت به پرچمدار قبلی سامسونگ دارد.

جدیدترین دستگاهی که دوربین آن مورد بررسی DxOMark قرار گرفت، گلکسی زد فولد ۳ است که تقریبا سه ماه از زمان عرضه آن می‌گذرد. دوربین پیشرفته‌ترین گوشی تاشو سامسونگ در بررسی این وب‌سایت امتیاز چشمگیر ۱۲۴ را به دست آورد. سنسور سه‌گانه ۱۲ مگاپیکسلی این گوشی تاشو، آن را در جایگاه بیست و چهارم جدول امتیازات کلی این وب‌سایت و بالاتر از گلکسی S21 اولترا، دیگر پرچمدار غول فناوری کره قرار داد.

گلکسی زد فولد ۳

بررسی‌های DxOMark نشان می‌دهد که تصاویر و ویدیوهای دوربین زد فولد ۳ در مقایسه با S21 اولترا نویز کمتری را به همراه دارند. مهم‌تر از آن، به نظر می‌رسد در فوکوس خودکار گوشی تاشو جدید سامسونگ هیچ مشکلی وجود ندارد و در تصاویر روز و شب آن جزئیات رنگ‌ها به خوبی دیده می‌شود و تصاویر نوردهی بهتری دارند.

با این وجود، گلکسی S21 اولترا در بخش سنسور فوق عریض و بزرگنمایی با ثبت امتیازهای ۴۸ و ۹۸ عملکرد بهتری دارد. دوربین فوق عریض گلکسی زد فولد ۳ به امتیاز ۴۷ و دوربین تله فوتو آن به امتیاز ۷۹ دست پیدا کرده است. در بخش فیلمبرداری نیز تاشو جدید سامسونگ امتیاز ۱۰۳ را به دست آورده، در حالی که S21 اولترا امتیاز ۱۰۲ را کسب کرده است.

در مطلب بررسی گوشی تاشو سامسونگ گلکسی زد فولد ۳ عنوان کردیم که عکس‌های گوشی تاشو سامسونگ در مجموع کیفیتی در حد یک گوشی پرچمدار دارند و البته کمی پایین‌تر از برترین‌ها از جمله سری گلکسی اس قرار می‌گیرند. با این حال طبق امتیازات ارائه شده، به نظر می‌رسد تفاوت نچندان محسوسی بین پرچمداران سامسونگ وجود دارد.

خرید اندروید باکس

ردیاب خودرو

محصولات لندر

فید

ردیاب لندر

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *