تاریخ امروز:۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

در آستانه بازی رودررو – پرسپولیس و نساجی/ آل کثیر شماره دو از عیسی می‌گوید 

کد خبر: ۱۷۴۷۱۱۳/۵۷

زمان: ۱۰:۵۲  
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

بازدید: ۷,۴۳۸

در آستانه بازی رودررو – پرسپولیس و نساجی

تلاش زیاد و دوندگی ۹۰ دقیقه‌ای علی آل کثیر برای نساجی نتیجه‌بخش بود و آنها یک پیروزی مهم در مسجدسلیمان به‌دست آوردند. 

به گزارش ورزش سه، علی آل کثیر در مورد پیروزی دو بر صفر نساجی مازندران در مقابل نفت مسجد سلیمان به خبرنگار ما گفت: ما چیزی برای از دست دادن نداشتیم و فقط برای سه امتیاز رفته بودیم. از همان دقیقه اول بازی را در دست گرفتیم و تمام تلاشمان را می‌کردیم که دروازه نفت را باز کنیم. خدا را شکر در نیمه دوم توانستیم گل بزنیم و گل دوم را هم زدیم و دو بر صفر بازی را بردیم. بازی تقریباً سختی بود. من خودم به عنوان یک خوزستانی به هوای گرم آنجا عادت دارم ولی بچه ها عادت نداشتند. خود من خیلی وقت است به  خوزستان نرفتم و نفسم آنجا گرفت. واقعا خیلی گرم و فشار زیادی روی ما بود. با همه این ها  توانستیم بازی را ببریم.

او در مورد پاس گلی که به فرزاد زامهران داد ادامه می‌دهد: خدا را شکر بعد از چند مدت تمرین با بچه ها هماهنگ شدیم. انشالله روز به روز هماهنگ تر و بهتر می شویم. در شرایطی هستم که خیلی دوست دارم گل بزنم ولی اولویت تیم است و انشالله تیم ما ببرد. هر وقت خدا بخواهد گلزنی قسمت ما هم می‌شود. مهاجم نساجی مازندران در مورد قضاوت داور در دیدار با نفت عنوان کرد: داوری خیلی خوبی بود. آقای اکبریان واقعا با جرئت سوت زد. جا دارد از او تشکر کنیم زیرا به تمام صحنه‌ها نزدیک بود و خیلی خوب داوری کرد. 

 

آل کثیر در مورد دیدار با پرسپولیس می‌گوید: بازی سختی مقابل تیم پر مهره پرسپولیس داریم. آنها نایب قهرمان آسیا هستند و کل ایران این را می‌دانند که پرسپولیس یک  تیم  خیلی قوی است ولی ما به این مسائل فکر نمی کنیم که ترسی در دلمان جا کنیم و مقابل پرسپولیس هم برای سه امتیاز  بازی می‌کنیم. شک نکنید هر چه داریم در زمین می گذاریم که از پرسپولیس امتیاز بگیریم. در کل بازی سختی در تهران و ورزشگاه آزادی داریم. انشالله که بتوانیم از این دیدار دست پر برگردیم

علی که پسر عموی عیسی آل کثیر مهاجم جنجالی پرسپولیس است  از بازی مقابل او چنین می‌گوید: خدا را شکر که محرومیت عیسی تمام شده و برگشته است. او بازیکن خیلی خوب و سخت کوشی است. در روزهایی که محروم بود دیدم که چقدر تلاش و تمرین می کرد و چقدر زحمت میکشد که بدنش افت نکند و سعی در حفظ آمادگی اش داشت تا زمانی که برگشت بتواند به تیمش کمک کند. قبل از اینکه به پرسپولیس بپیوندد من زحمات و تمرین هایش را دیدم. عیسی خیلی زجر کشید تا به این جا رسید. انشاالله بیشتر از این موفق باشد. امیدوارم بازی خوبی ارائه دهیم و تماشاگر پسند باشد که دو طرف راضی باشند و ما بتوانیم هواداران نساجی را خوشحال کنیم.

آل کثیر در پایان در پاسخ به این سوال که نساجی در لیگ بیستم می ماند یا خیر افزود: شک نکنید که نساجی در لیگ می ماند. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا تیم را نگه داریم و با کمک و همدلی بچه ها و پشتکار کادرفنی و آقای الهامی به امید خدا تیم را نگه می داریم.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *