تاریخ امروز:۱۰ آذر ۱۴۰۰

خبر بد برای بارسا/ خداحافظ ۲۰۲۱؛ دوری پدری طولانی تر شد

به گزارش “ورزش سه”، پدری گونزالس ستاره جوان بارسا که به زودی قدم در ۱۹ سالگی خواهد گذاشت و اخیرا نیز جایزه پسر طلایی ۲۰۲۱ را از آن خود کرد، همچنان مصدوم است.

پدری که در ۵۶ بازی برای بارسا در فصل گذشته ۴ گل زد و خیلی زود هم به پیراهن تیم ملی اسپانیا رسید، ماه گذشته قراردادش را تا ۲۰۲۶ تمدید کرد و بند فسخ ۱ میلیارد یورویی هم دارد. 

 

 

 

 

این بازیکن به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نبوده و روند درمانش را طی می‌کرد اما طبق اعلام باشگاه بارسلونا مصدومیت پدری تشدید شده و او فعلا قادر به حضور در میادین نخواهد بود.

در واقع حضور در همه بازی های بارسا در فصل گذشته به علاوه همراهی اسپانیا در یورو ۲۰۲۰ و المپیک باعث تحلیل قوای جسمانی پدری و مصدومیت او شد.

 

 

 

 

طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، پدری تا شروع سال ۲۰۲۲ قادر به بازی برای بارسلونا نخواهد بود. باشگاه مسائل و مشکلات جدیدی را در روند ریکاوری او کشف کرده که ممکن است باعث تشدید مصدومیت این بازیکن شود و در نتیجه، روند ریکاوری پدری دوباره از صفر آغاز شده است.

این بازیکن اکنون نزدیک به دو ماه است که به دلیل مصدومیت از میادین دور بوده و حداقل یک ماه دیگر نیز از میادین دور خواهد بود.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *