تاریخ امروز:۲۵ مهر ۱۴۰۰

حاشیه جدید جرارد پیکه؛ این بار در آسمان! (عکس)

کد خبر: ۱۷۸۵۰۴۳/۴۲

زمان: ۲۰:۴۲  
۱۴۰۰/۰۷/۱۹

بازدید: ۶,۴۹۱

جرارد پیکه، ستاره اسپانیایی بارسلونا باز هم دست به تفریحات غیرمتعارف برای یک بازیکن فوتبال زده است.

به گزارش “ورزش سه”، جرارد پیکه در سال های اخیر علاوه بر کیفیت فنی، به دلایل غیرفوتبالی نیز همیشه در دید رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی قرار داشته است. این بازیکن ۳۴ ساله علاقه شدیدی به موتور سواری، استفاده از دوچرخه برقی و هر گونه تفریح خطرناکی برای یک فوتبالیست دارد و آخرین ماجراجویی او نیز خلبانی هواپیما بوده است.

 

در ماه سپتامبر تصویری از جرارد پیکه در حال موج سواری در سواحل کانتابریا دیده شد. در حالی که قرار بود این مدافع باتجربه در آخرین مراحل روند بهبودی خود از مصدومیت را طی کند، عکسی از او در حال تفریح منتشر شد و انتقاد هواداران این باشگاه را برانگیخت. البته مدیران بارسلونا در نهایت جرارد پیکه را جریمه نکردند و ماجرا در صلح و آرامش پایان یافت.

 

در سال ۲۰۲۰ نیز جرارد پیکه در حال زاندن دوچرخه برقی دیده شد. این وسیله دارای سرعت و شتاب فوق العاده ای بوده و حتی برای یک راننده حرفه ای نیز داشتن گواهینامه رانندگی رسمی ضروری بود. جالب اینجاست بدون در نظر گرفتن خطرناک بودن این وسیله برای یک بازیکن، جرارد پیکه از آن دوچرخه پیکه برای رفتن به محل تمرینات و سپس استادیوم نوکمپ برای دیدار با اسپانیول کرد. حالا نیز جرارد پیکه  از تعطیلات بازی های ملی استفاده کرده و در حال خلبانی دیده شده است.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *