تاریخ امروز:۹ آذر ۱۴۰۰

ترفند عجیب چینی‌ها برای فراری دادن منصوریان/ الهه بخاطر تیم ملی قید کمربند wlf را زد!

به گزارش گورزش سه”، الهه منصوریان، لژیونر ووشوی ایران که چند سالی است در چین مبارزه می کند، قرار بود در مسابقه قبلی خود به مصاف لی‌مینگ‌روی برود، اما مسئولان مسابقات در اقدامی عجیب حریف او را تغییر داد و این ووشوکار ایرانی مقابل فایتر دیگری قرار گرفت و توانست او را در همان دقیقه اول مسابقه ناک‌اوت کند.

 

چینی‌ها که به شدت نگران قهرمان سابق wlf بودند، به هر ترتیبی لی‌مینگ‌روی را تا فینال رساندند و همه کار کردند تا الهه منصوریان با او روبرو نشود، اما حالا و در آستانه فینال اتفاق عجیبی رخ داده است. لی‌مینگ‌روی که به دختر معجزه‌گر در چین معروف است، عکسی از پایش در آتل منتشر کرد و پس از آن اعلام شد که مسابقه او با منصوریان برای چندمین‌بار دچار تاخیر می‌شود!

 

چینی‌ها که به خوبی می‌دانند الهه منصوریان امید اول تیم‌ ملی ووشوی ایران است و می‌بایستی در اردوی تیم ملی برای مسابقات آسیایی شرکت کند، تاریخ جدید و سوم مسابقه فینال را هم‌زمان با مسابقات آسیایی اعلام کردند!

 

 

 

لژیونر ووشوی ایران که پیش از این سه بار خودش را برای این مبارزه آماده کرده بود تا به مصاف آخرین قهرمان wlf برود، در چهارمین تاریخ اعلامی سازمان wlf برای مسابقه فینال می‌بایستی یکی از حساس‌ترین انتخاب‌های ورزشی‌اش را انجام دهد. منصوریان که یک سال است برای رسیدن به کمربند wlf تلاش کرده و حتی در چین زندگی می کند، در حالی می‌تواند اولین ایرانی صاحب کمربند این سازمان باشد که قید حضورش در مسابقات انتخابی و اردوی تیم ملی ایران را بزند.

 

الهه منصوریان که قطعا از هر لحاظ قوی‌تر و شایسته‌تر از لی‌مینگ‌روی است، در گفتگو با مدیر برنامه‌هایش اعلام کرد که بخاطر حضور در اردوی تیم ملی ایران قید کمربند و قهرمانی wlf را می‌زند. این تصمیم بزرگ و سخت قهرمان ووشوی جهان آنقدر برای چینی‌ها و لی‌مینگ‌روی خوشحال کننده و جذاب بود که آخرین قهرمان wlf قید آتل را زد و با انتشار عکسی از الهه منصوریان، به تعریف از او پرداخت و در مورد مسابقه با قهرمان جهان گفت.

 

الهه منصوریان با توجه به این موضوع، برای حضور در مسابقات انتخابی و اردوی تیم ملی به زودی به تهران باز خواهد گشت.

* سید احسان هاشمی

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *