تاریخ امروز:۴ بهمن ۱۴۰۰

تجمع اعتراضی هواداران پرسپولیس برگزار نشد

کد خبر: ۱۷۸۸۲۱۷/۴۷

زمان: ۱۳:۰۷  
۱۴۰۰/۰۸/۰۵

بازدید: ۱۸,۳۵۹

در شرایطی که برخی از کانالهای هواداری پرسپولیس فراخوانی برای تجمع علیه مدیریت این باشگاه منتشر کرده بودند اما این فراخوان مورد توجه طرفداران این تیم قرار نگرفت.

به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته تعدادی از کانالهای پرمخاطب پرسپولیسی اقدام به انتشار فراخوانی برای تجمع طرفداران این تیم کردند که موضوع آن بلاتکلیفی مدیریت باشگاه و اعتراض به وزارتخانه ورزش و جوانان عنوان شده بود. در این فراخوان از طرفداران پرسپولیس دعوت شده بود تا از ساعت ۱۱ صبح در مقابل وزارت ورزش گرد هم جمع شوند و تجمع اعتراضی را آغاز کنند.

 

اما با این حال پس از گذشت چند ساعت از زمان این تجمع گزارشها حاکی از آن است که هواداران پرسپولیس استقبالی از این فراخوان نکردند و تصاویر منتشره حاکی از حضور ۳-۴ نفر از برخی هواداران این تیم در مقابل وزارتخانه دارد.

 

این در حالی است که مدیریت باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر موفق شده رقمی بالغ بر ۲۰ میلیارد را برای پرداخت به گابریل کالدرون و خواکین تامین کند و همچنین پروژه انتخاب کارگزار نیز در روز ۱۰ آبان انجام خواهد شد تا قرمزها به سروسامان نسبی برسند. این اقدامات در حالی از سوی صدری انجام شده که حکم قطعی مدیرعاملی او صادر نشده است.

انتشار فراخوان تجمع در روز بازی و آن هم در شرایطی که باشگاه پرسپولیس به موفقیت نسبی در حل پرونده‌ها و مشکلات این تیم رسیده، مورد نقد گروهی از هواداران نیز قرار داشت و حالا با بی توجهی دیگر طرفداران هم مواجه شده است.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *