تاریخ امروز:۲۹ مهر ۱۴۰۰

بچه‌ها می‌توانند سالها آقایی کنند/ سوریان: از گرایی قطع امید کرده بودیم

کد خبر: ۱۷۸۴۶۲۳/۱

زمان: ۲۰:۱۲  
۱۴۰۰/۰۷/۱۷

بازدید: ۱۰,۵۰۰

بچه‌ها می‌توانند سالها آقایی کنند

نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: از پیروزی گرایی در مسابقه امروز قطع امید کرده بودیم.

به گزارش ورزش سه به نقل از فارس، حمید سوریان درباره عملکرد کشتی فرنگی در مسابقات جهانی نروژ، عنوان کرد: هیجان و استرس مسابقات بالاست. بچه‌ها کشتی‌های نزدیکی گرفتند و ما ۴ فینالیست داشتیم، مردم دعا کنند بچه‌ها دست پر باشند و پرچم ایران را بالاتر از پرچم‌های دیگر ببینیم.

 

وی درباره اینکه اولین فینالیست در سنگین وزن را کسب خواهیم کرد، گفت: آینده روشن است چرا که فدراسیون کشتی دو سال گذشته با برنامه پیش رفته است. باید از کادر کشتی آزاد و فرنگی و همین طور بچه‌ها تشکر کنم که جنگیدند. این نتایج نویدبخش روزهای خوب در آینده است. بازی‌های آسیایی، جهانی ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ را هم‌ پیش رو داریم که امیدواریم این موفقیت‌ها تداوم داشته باشد‌. این بچه‌ها سالها می‌توانند در کشتی جهان آقایی کنند، میانگین سنی آنها ۲۳-۲۲ سال است.

 

نایب رئیس فدراسیون کشتی درباره هیجانی که کشتی گرایی امروز داشت، تصریح کرد: در سال‌های اخیر اولین بار بود این هیجان و استرس را تجربه می‌کردیم، کشتی یزدانی هم جذابیت خود را داشت داشت کشتی نزدیکی بود. انتظار داشتم گرایی با اختلاف بیشتر حریف را شکست دهد، همه قطع امید کرده بودیم اما خواستن توانستن است را امروز به چشم دیدیم.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *