تاریخ امروز:۱ بهمن ۱۴۰۰

بحث مهم پیرامون عکس عجیب علی کریمی (عکس)

کد خبر: ۱۷۸۸۴۴۸/۴۷

زمان: ۱۴:۴۵  
۱۴۰۰/۰۸/۰۶

بازدید: ۹,۸۷۱

این پستی در اینستاگرام قاسم تقی‌زاده خامسی معاون سابق وزیر نیرو و شهردار اسبق مشهد است.

به گزارش ورزش سه، هفته گذشته انتشار تصویری از علی کریمی در صفحه اینستاگرامش توجه کاربران را به خود جلب کرد. کریمی در این تصویر با حالت چهار زانو در یک دشت فراخ نشسته و به دوربین خیره شده است. حالتی که انگار قصد تمرکز روی چیزی را دارد. با این حال با توضیحی که امروز تقی زاده خامسی منتشر کرده، متوجه شدیم که علی کریمی احتمالا قصد داشته چیز دیگری را به مخاطبان خود نشان دهد.

 

مکانی که علی کریمی روی آن نشسته و عکس انداخته، بخش‌های خشک شده از بستر دریاچه سد لتیان است که یکی از مهمترین و کلیدی‌ترین سدها برای آبرسانی به پایتخت کشور به شمار می‌آید و افقی که از پشت سر او پیداست، نشان دهنده عمق بی آبی در سراسر ایران. موضوع نگرانی کننده‌ای که چالش اصلی دولتمردان است و خواهد بود.

 

تقی زاده در توضیحی پای این عکس اینطور نوشته که اگرچه علی کریمی کار خود را برای تلنگر زدن انجام داده اما کسی منظور او را نگرفته.

 

ده هزار کامنت‌گذار او بحثهای دیگری به جز این موضوع حیاتی را در نظر گرفته‌اند. او در بخش دیگری از این پست تقی زاده نوشته: حتی این عکس را برای دوست فرهیخته ای ارسال کرد او در پاسخ گفت قرمزته!

 

خامسی از کاربران صفحه خود خواسته برای مطلع کردن دیگران و تشویق هنرمندان به چنین ابتکاراتی، این عکس را به هرکسی که می‌توانند ارسال کنند. عکسی که واقعیتی هولناک در پس آن نهفته است؛ واقعیتی به تلخی نبود مایه حیات که زندگی همه ما به آن وابسته است.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *