تاریخ امروز:۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

با عقد قراردادی تا پایان لیگ بیستم؛ / بازگشت محمود فکری به فوتبال پس از سه هفته (عکس)

کد خبر: ۱۷۴۷۳۲۴/۴۱

زمان: ۰۰:۵۹  
۱۴۰۰/۰۱/۱۷

بازدید: ۲۱,۲۵۴

با عقد قراردادی تا پایان لیگ بیستم؛

محمود فکری سرمربی سابق استقلال پس از توافق با مدیران باشگاه نفت مسجد سلیمان هدایت این تیم را در ادامه فصل عهده دار شد.

به گزارش “ورزش سه”، فکری در پایان هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر در دوره بیستم و پس از توافق با مدیران باشگاه استقلال از جمع آبی پوشان پایتخت جدا شد و حالا پس از چند هفته با مدیران باشگاه نفت مسجد سلیمان به توافق رسید، تا دوری اش از فوتبال بیشتر از چند هفته طول نکشد.

 

 

هدایت نفت مسجد سلیمان در ابتدای فصل برعهده مجتبی حسینی بود ولی پس از جدایی این مربی که به دلیل مشکلات مالی رخ داد، مدیران باشگاه نفت مسجد سلیمان به دنبال گزینه ای بومی رفتند و داریوش یزدی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد. اما این مربی طی ۵ بازی اخیر بر خلاف روند خوبی که مجتبی حسینی در نفت مسجد سلیمان ایجاد کرده بود، از ۵ دیداری که هدایت تیم را برعهده داشت، ۲ باخت و سه تساوی به دست آورد تا در نهایت پس از دلخوری های ایجاد شده در پایان دیدار برابر نساجی مازندران، آخرین حضور این مربی بومی روی نیمکت مسجد سلیمانی ها رقم بخورد.

محمود فکری در ابتدای فصل با رویاهای فراوانی از استقلال جدا شد و پا به استقلال گذاشت و با وجود اینکه در ۱۶ بازی ۲۶ امتیازی کسب کرد و آبی پوشان در میان تیم های بالایی جدول رده بندی بودند، فشار هواداران باعث شد تا فکری چاره ای جز خداحافظی نداشته باشد.

سرمربی سابق آبی پوشان پایتخت که تا پایان هفته شانزدهم رقابت های لیگ بیستم هدایت این تیم را برعهده داشت، پس از جدایی سکوت پیشه کرده بود و در شرایطی که مذکرات ابتدایی او با مدیران نفت مسجد سلیمان به نتیجه ای نرسیده بود، دقایقی پیش عکس او در کنار مصطفی سلیمانی و یکی دیگر از مدیران باشگاه نفت مسجد سلیمان منتشر شد تا دوری او از لیگ بیستم بیشتر از سه هفته طول نکشد و کاپیتان سابق آبی ها بار دیگر به تیمی بازگشت که خودش آن را به لیگ برتر رسانده است. جالب اینکه سلیمانی که فصل نوزدهم و بیستم نقش پررنگی در حضور مهدی تارتار و مجتبی حسینی داشت، پس از جدایی سرمربی فعلی ذوب آهن نقش کم رنگ تری در باشگاه پیدا کرده و حالا بار دیگر با انتخاب محمود فکری به دنبال ادامه روزهای خوب مسجد سلیمانی ها در لیگ برتر است.

نفت مسجد سلیمان در پایان هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر از ۱۹ مسابقه ۲۰ امتیاز کسب کرده و رتبه ۱۲ ام جدول رده بندی را در اختیار دارد؛ مهم ترین ماموریت این مربی در بازگشت به فوتبال حفظ مسجد سلیمانی ها در لیگ برتر است و باید دید پس از روزهای سختی که در استقلال تجربه کرد، در تیم جدیدش چه عملکردی برجا خواهد گذاشت.

دیدار بعدی نفت مسجدسلیمان مقابل سپاهان در اصفهان برگزار خواهد شد و محمود فکری بار دیگر به استادیومی بازمی گردد که شکست ۲ بر صفر آبی پوشان در آن، نقش مهمی در برکناری این مربی داشت.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *