تاریخ امروز:۲۳ خرداد ۱۴۰۰

استون مارتین از ساعت مچی جدید با ویژگی‌های منحصر بفرد و تولید بسیار محدود رونمایی کرد

سری جدید ساعت‌های بسیار لوکس و گران‌قیمت استون مارتین معرفی شد. این سری با همکاری شرکت Girard-Perregaux طراحی شده و  اجزای داخلی در آن کاملا نمایان هستند! به گفته خودروساز انگلستانی تنها ۱۸ عدد از این ساعت مچی زیبا و منحصر بفرد ساخته خواهد شد.

اجزای داخلی ساعت خاص استون مارتین و Girard-Perregaux روی سه پل معلق قرار دارند. پلی که در بالاترین قسمت دارد، میزبان چرخ‌دنده اصلی است. چرخ مرکزی و اصلی روی پل میانی سوار شده و چرخ دنگ توربیلون روی پل پایینی تعبیه شده است.

استون مارتین

آنطور که استون مارتین اعلام کرده، قطعات داخلی ساعت تولید محدودش جنسی از تیتانیوم و پوششی از PVD مشکی رنگ داشته و پولیش خورده هستند. قاب توربیلون این ساعت در مجموع شامل ۷۹ قطعه بوده و کلا ۲۵۰ میلی‌گرم وزن و ۱۰ میلی‌متر قطر دارد.

شیشه‌های حاضر در جلو و عقب ساعت استون مارتین، از کریستال‌های یاقوت کبود ساخته شده‌اند. قاب دایره‌ای این ساعت هم از تیتانیوم درجه ۵ تولید شده و قطر آن ۴۴ میلی‌متر است.

استون مارتین

در حالی که در ساعت‌های مشابه روتور بخش اعظمی از فضای داخلی را اشغال می‌کند، در ساعت استون مارتین یک میکرو روتور طلایی و بسیار ظریف انجام وظیفه می‌کند. روی این روتور نام استون مارتین به ظرافت هر چه تمام توسط شرکت Girard-Perregaux درج شده و به خاطر استفاده از مواد حساس به نور، در تاریکی به رنگ آبی می‌درخشد. عقربه‌ها نیز پوششی از این مواد دارند.

بندهای ساعت مچی استون مارتین به رنگی مشکی بوده و چرمی هستند. در ساخت این بندها از تکنولوژی اختصاصی آلیاژ پلاستیک Girard-Perregaux استفاده شده است.

در رابطه با قیمت ساعت لوکس و منحصربفرد استون مارتین و Girard-Perregaux حرفی به میان نیامده، اما مسلما نباید انتظار رقم پایینی را داشت، مخصوصا با در نظر گرفتن تولید بسیار محدود. در هر حال برای مقایسه بد نیست بدانید ساعت سه پل استاندارد استون مارتین ۱۵۳,۱۵۰ دلار قیمت دارد!

خرید اندروید باکس

ردیاب خودرو

محصولات لندر

فید

ردیاب لندر

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *