تاریخ امروز:۲۷ دی ۱۴۰۰

ادعای کوریره دلو اسپورت/ خرید جدید PSG نیامده به لیست فروش رفت!

کد خبر: ۱۷۸۹۰۶۷/۲۹

زمان: ۱۴:۳۸  
۱۴۰۰/۰۸/۰۹

بازدید: ۴,۶۶۴

ادعای کوریره دلو اسپورت

جورجینیو واینالدوم اگر روند نیمکت نشینی هایش در پی اس جی ادامه داشته باشد، در فهرست فروش قرار خواهد گرفت و خود او نیز از این مساله استقبال خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، پی اس جی تابستان امسال موفق شد جورجینیو واینالدوم را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. قرارداد این بازیکن با لیورپول به پایان رسیده بود و مذاکرات برای تمدید این قرارداد نیز به نتیجه نرسید تا او آنفیلد را ترک کند.

این بازیکن هلندی نقشی کلیدی در موفقیت لیورپول در لیگ قهرمانان و لیگ برتر تحت هدایت یورگن کلوپ ایفا کرده بود اما دوران سختی را پس از انتقال به پارک دو پرنس در ابتدای فصل ۲۲-۲۰۲۱ تجربه کرده است.

 

 

 

 

واینالدوم نتوانسته مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی را به خود متقاعد و تبدیل به یک نیمکت‌نشین محض شده است. ستاره هلندی با امیدواری فراوان لیورپول را به مقصد پاریس ترک کرد ولی خیلی زود متوجه اشتباه خود شده است.

طبق ادعای کوریره دلو اسپورت، سران پی اس جی از همین حالا به جذب جانشین واینالدوم فکر می کنند و قصد دارد مارسلو بروزوویچ ستاره کروات اینتر را جذب کنند.

 

 

 

 

قرارداد بروزویچ در پایان فصل تمام خواهد شد و هرچند مذاکرات تمدید او با اینتر مدتی است شروع شده ولی اگر پیشنهاد پاریس در ژانویه برسد، به طور جدی آن را بررسی خواهد کرد. بروزوویچ چه زیر نظر آنتونیو کونته و چه حالا با سیمونه اینزاگی، هافبک ثابت و بی جانشین نراتزوری است. او سال گذشته نیز مورد توجه پی اس جی قرار داشت ولی ترجیح داد در اینتر بماند و فصل گذشته قهرمانی سری آ را جشن گرفت.

پی اس جی برای واینالدوم مبلغی پرداخت نکرد ولی اکنون می تواند با فروش او رقم قابل توجهی به دست بیاورد. ضمن اینکه در صورت جذب بروزوویچ، او نیز رایگان به پاریس منتقل خواهد شد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *