تاریخ امروز:۲۷ دی ۱۴۰۰

آنیلی: / غرورانگیز است که رونالدو سه فصل بازیکن ما بود

به گزارش “ورزش سه”، یوونتوس یکی از باشگاه هایی بود که به خاطر پاندمی کرونا متحمل ضرر اقتصادی زیادی شد تا جایی که حفظ بازیکنی چون رونالدو با دستمزد بالای ۳۱ میلیون یورویی دیگر برایش مقدور نبود. هرچند این دلیل اصلی جدایی رونالدو از یووه نبود ولی به عنوان یکی از مهمترین دلایل از آن یاد می شود.

به فاصله یک سال تا پایان قرارداد رونالدو، بهترین تصمیم واگذاری او به منچستر یونایتد با رقمی نزدیک به ۳۰ میلیون یورو بود.

 

 

 

 

آندره آ انیلی مدیر یوونتوس امروز در جمع سهامداران باشگاه خبر از بهبودی نسبی شرایط اقتصادی باشگاه داد و در مورد جدایی رونالدو نیز صحبت کرد.

آنیلی در این رابطه گفت:« باید به ارزش های یوونتوس پایبند بمانیم. کار زیاد، فداکاری و نظم انضباط در درون و بیرون زمین. نباید به افتخارات سال های اخیر و قهرمانی های متوالی در سری آ قانع باشیم. هرچند باشگاه هایی هستند که در یک دهه گذشته برای نشان دادن افتخارات شان تنها نیاز به بالا بردن یک انگشت شان هستند ولی ما ۹ قهرمانی متوالی کسب کردیم ولی این هم نباید ما را متوقف کند. با تیم مدیریت فعلی شامل ندود، کروبینی و… و نیز هدایت مکس آلگری، ما در مسیر درستی قرار داریم.»

 

 

 

 

آنیلی ادامه داد:« بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ رشد اقتصادی باشگاه قابل توجه بود و درآمدهای ما بیش از ۴۰۰ میلیون یورو افزایش یافت. ما با جذب رونالدو وارد فاز جدیدی شدیم و نام و نماد یوونتوس در سراسر جهان اعتبار بیشتری پیدا کرد. از داشتن او لذت بردیم و افتخار می کنیم که رونالدو سه فصل پیراهن یووه را به تن داشت و تنها می توان به ستایش و تحسین از او پرداخت اما نام یوونتوس فراتر از هر بازیکنی است.

ژانویه ۲۰۲۰ سرمایه باشگاه ۳۰۰ میلیون یورو رشد داشت ولی سپس پاندمی کرونا رخ داد و دنیا متوقف شد. همه چیز بحرانی شد و نقدینگی ها به یکباره با کاهش منفی مواجه گشت. کرونا باعث شد تا ما ۳۲۰ میلیون یورو ضرر ببینیم و روش کسب و کارمان را زیر سوال بردند. درآمدها به ۴۰ درصد گذشته تقلیل پیدا کرد و برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ نیز ضرری ۲۱۰ میلیون یورویی داشتیم.»

 

مدیر یووه افزود:« حالا چه خواهد شد؟ باشگاه آماده راه اندازی مجدد است. طرح سرمایه گذاری ما که در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد، در آن زمان معتبر بود و اکنون نیز قابل اعتماد است.  یوونتوس به لطف افزایش سرمایه ۴۰۰ میلیونی جدید، آنچه را که برای شروع مجدد لازم است، دارد، حتی اگر دستور العمل های های اساسی آن برنامه تغییر کرده باشد. شعار ما در حال حاضر پایداری مالی و اولویت در انضباط بودجه است.»

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *