تاریخ امروز:۱۵ مرداد ۱۴۰۰

آقای مددی هیچکس تورا نمی‌خواهد، برو؛ / دانشگر: روزی‌مان با پاداش‌های مجیدی می‌گذرد

به گزارش “ورزش سه”، عصر امروز تمرین استقلالی در شرایطی برگزار شد که سرمربی و بازیکنان این تیم با خبرنگاران مصاحبه کردند. محمد دانشگر مدافع آبی‌ها به سوالات خبرنگاران پیرامون این باشگاه و آینده کاری‌اش با استقلال صحبت کرد.

 

او در ابتدا عنوان کرد: ما هم بخاطر این هواداران آمده‌ایم و هم تمرین می‌کنیم و هم بازی می‌کنیم. الان خودمان به شخصه نگران آینده تیم‌مان هستیم. ما ۴۵ روز دیگر با الهلال بازی داریم و فکر می‌کنم آنها که قراردادشان تمام می‌شود ۱۴ روز دیگر بیشتر وقت ندارند و باید قرارداد ببندند.

 

دانشگر در خصوص شرایط مالی و دریافتی‌ها گفت: همه کم گرفتیم. دو سوم تیم زیر چهل درصد گرفته‌اند و این خیلی بد است. ۱۴ روز دیگر اینها که قراردادشان تمام می‌شود باید تمدید کنند و اگر نکنند اسمشان برای جام باشگاه‌ها رد نمی‌شود.

 

مدافع استقلال ادامه داد:از باشگاه هیچ چیزی نبوده. خدا پدر آقا فرهاد را بیامرزد یک پاداش به بچه‌ها می‌دهد که روزیمان بگذرد. من نمی‌دانم ما الان مشکلمان چیست. هر کسی به این تیم می‌آید که زحمت بکشد از تیم می‌رود. من خودم به شخصه دلیل رفتن آقای عبدیان و آقای نامداری را نمی‌دانم چون آنها باعث شدند پارسال اولین سالی شود که بازیکنان استقلال جایی نمی‌روند و می‌مانند. این دو شخص خیلی زحمت کشیدند.

 

او در مورد اختلافات با مددی و ماجرای شکایت از فرشید اسماعیلی گفت:با آقای مددی هیچ جوره نمی‌شود صحبت کرد. باشگاه نتوانسته فرشید اسماعیلی را به کمیته انضباطی بیاورد و رفته به دادگاه شکایت بازیکن تیم را کرده. یعنی فرشید اسماعیل الان شاکی خصوصی دارد و آقای مددی می‌تواند او را بگیرد. بخاطر بی احترامی.

 

این مدافع در مورد آینده کاری‌اش عنوان کرد: تراکتور خیلی تیم بزرگی است اما من با هیچ تیمی مذاکره نکرده‌ام. حتی تراکتور به من پیشنهاد هم نداده‌. اینها چیزهایی است که برای فصای مجازی است ولی من خودم به شخصه زوم می‌گیرد که الان تیم نتیجه می‌گیرد، مربی تیم زحمتش را می‌کشد. تیم ما برده ولی مدیرعامل تیم، هیات مدیره یک نفر نیامده به ما تبریک بگوید. اصلا تبریک نگو. می‌توانید یک پاداش بگذارید قبل بازی. هر تیمی که بازی دارد می‌گویند این بازی را ببرید پاداش می‌دهیم. دربی هم که جای خود را دارد. این روند خیلی دارد بد می‌شود.

 

او در پایان گفت:من به شخصه اگر جای آقای مددی بودم می‌رفتم. وقتی هیچکس تو را نمی‌خواهد برای چی مانده‌ای. بیا صحبت کن و بگو چرا مانده‌ای. فردا پس فردا انشالله قهرمان جام حذفی بشویم می‌گوید در مدیریت ما جام گرفتید. او همچنین به صحبت خبرنگار “ورزش سه” مبنی بر شکایت کردن مددی از او هم واکنش نشان داد و گفت: شکایت بکند.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *