تاریخ امروز:۲۹ مهر ۱۴۰۰

۶ کرسی برای شمشیربازی ایران در کنفدراسیون آسیا

به گزارش ورزش سه به نقل از مهر انتخابات هیات رئیسه کنفدراسیون شمشیربازی آسیا امروز شنبه در ازبکستان برگزار شد که طی آن شیخ السالمی از امارات به عنوان رئیس این کنفدراسیون انتخاب شدضمن اینکه نمایندگان ایران در کمیته های مختلف صاحب کرسی شدند.

 

در چارچوب این انتخابات، پیمان فخری سرمربی پیشین تیم ملی شمشربازی اسلحه سابرکه تجربه قضاوت در میادین مختلف را هم دارد عضو کمیته داوران شد. عباس فاریابی مجدد به عنوان رئیس کمیته فنی آسیا انتخاب شد. همچنین علیرضا پورسلمان برای عضوت در کمیته تجهیزات رای لازم را به دست آورد.

 

در چارچوب انتخابات امروز، داوود شفاعت به عنوان عضو کمیته پزشکی انتخاب و انوش جهانی هم در کمیته گسترش و توسعه آسیا صاحب کرسی شد.

 

همچنین فضل الله باقرزاده رئیس فدراسیون شمشیربازی که در محل انتخابات حضور داشت به عنوان رئیس کل زون های ۵گانه آسیا معرفی شد. البته باقرزاده کاندیدای نایب رئیسی در کنفدراسیون شمشیربازی آسیا شده بود اما نتوانست برای تصدی این پست رای لازم را به دست بیاورد.

 

کنفدراسیون شمشیربازی آسیا ۵ نایب رئیس دارد که ۳ نفر از آنها طی رای گیری مشخص می شوند. یک نفر به انتخاب رئیس آسیا مشخص می‌شود و دیگر کرسی نایب رئیسی هم در اختیار نماینده کشوری قرار می گیرد که میزبان بازی های آسیایی است.

 

در انتخابات امروز، نمایندگان اردن، کره جنوبی و عربستان به ترتیب با کسب اکثریت آرا در میان هفت کاندیدا به عنوان نایب رئیس انتخاب شدند.

 

نماینده کشور چین هم که میزبان بازیهای آسیایی ٢٠٢٢ است دیگر کرسی نایب رئیسی را از آن خود کرد. ضمن اینکه با انتخاب رئیس کفدرسیون شمشیربازی آسیا نماینده ازبکستان متصدی یکی از کرسی های نایب رئیسی شد. این در حالی است که او در رای گیری برای نایب رئیسی صاحب جایگاه پنجم شده بود اما فضل الله باقرزاده تنها با یک رای کمتر از نماینده عربستان در جایگاه چهارم افیستاده بود.

 

در هر صورت اینکه در این دوره انتخابات کنفدراسیون شمشیربازی آسیا، ایران صاحب ٦ کرسی شد. این برای نخستین بار است که همزمان این تعداد کرسی آسیایی در اختیار شمیشربازی ایران قرار می گیرد.

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *