تاریخ امروز:۴ بهمن ۱۴۰۰

یوونتوس ۰-۱ امپولی: شروع بد عصر بعد از رونالدو

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان مکس آلگری که فصل را با تساوی ۲-۲ در خانه امپولی آغاز کرده بودند، امشب در آلیانز استادیوم با یک گل مغلوب امپولی شدند.

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴ بود که فدریکو کیه‌زا با یک حرکت خوب از سمت چپ و شوتی خطرناک، دروازه امپولی را به خطر انداخت اما ویکاریو با یک واکنش خوب دروازه تیمش را نجات داد.

برتری یوونتوسی ها ادامه داشت و در دقیقه ۱۲، بار دیگر کیه‌ زا با حرکتی دیدنی و شوتی تماشایی، تا آستانه زدن گل اول بازی پیش رفت اما باز هم ویکاریو با واکنشی تماشایی مانع از باز شدن دروازه امپولی شد.

در حالی که یوونتوسی ها سخت به دنبال زدن گل برتری بودند، این امپولی بود که در دقیقه ۲۱ به گل رسید. روی یک حرکت از سمت چپ بود که توپ در یک رفت و برگشت مقابل دروازه به مانکوزو رسید و او هم با یک ضربه والی کار را تمام کرد.

 

 

دو دقیقه بعد چیزی نمانده بود که امپولی به گل دوم برسد اما ضربه کوترونه به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه یوونتوسی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را یوونتوسی ها با یک تعویض آغاز کردند و آلوارو موراتا جای وستون مک‌کنی را گرفت اما این تعویض تغییر چندانی در روند بازی ایجاد نکرد و علی رغم اینکه بازیکنان یووه بیشتر توپ و یدان را در اختیار داشتند اما نمی توانستند موقعیت خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۷۰، روی حرکت خوب کولوسفکی، این لوکاتلی بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

تلاش یوونتوسی ها برای جبران گل خورده در دقایق پایانی هم ادامه داشت اما در نهایت آنها نتوانستند قفل دروازه امپولی را باز کنند و بازی با برتری ۱-۰ تیم میهمان به پایان رسید.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *