تاریخ امروز:۲۶ فروردین ۱۴۰۰

یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!

کد خبر: ۱۷۴۶۶۲۹/۴۲

زمان: ۱۰:۵۹  
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

بازدید: ۵,۰۴۸

باشگاه یوونتوس در گذشته واکنشی به قانون شکنی کریستیانو رونالدو نشان نداده بود.

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه یوونتوس دیروز وستون مک کنی، آرتور ملو و پائولو دیبالا، سه بازیکن غیراروپایی خود را به دلیل نقض پروتکل های بهداشتی مجازات کرده و نام آنها از لیست دیدار مقابل تورینو خط زد. اما همین باشگاه در اوایل سال جاری در مورد قانون شکنی کریستیانو رونالدو رویکرد دیگری را اعمال کرد و این تفاوت در تصمیم گیری انتقادات فراوانی را در بین هواداران فوتبال در ایتالیا برانگیخته است.

 

 

چهارشنبه شب نیروهای پلیس وارد مهمانی وستون مک کنی شده و اجازه ندادند مراسم این بازیکن ادامه یابد. آرتور ملو و دیبالا نیز در مهمانی مک کنی شرکت کرده بودند و هر سه بازیکن از لیست دربی کنار گذاشته شدند. همچنین اخباری در مورد احتمال جریمه شدن این سه بازیکن نیز منتشر شده است.

 

اما در ماه ژانویه بود که تصاویری از جشن تولد ۲۷ سالگی جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو در کنار این بازیکن در حال برف بازی در مرزهای پیدمونته منتشر شد که جنجال های زیادی را برانگیخت و این ستاره پرتغالی به نقض محدودیت های ویروس کرونا متهم شد.

 

اما باشگاه یوونتوس در آن مقطع ترجیح داد جریمه ای را برای رونالدو در نظر نگیرد و این بازیکن در مسابقه بعدی بیانکونری در میدان حاضر شد. آندره آ پیرلو در آن مقطع گفت: “رونالدو یک روز مرخصی داشت و آنچه را که می خواسته انجام داده است. خود رونالدو مسئولیت کاری که انجام داده را به عهده می گیرد.”

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *