تاریخ امروز:۳۱ خرداد ۱۴۰۰

کاپیتان می خواهد بماند/ راموس در انتظار آخرین تماس فلورنتینو پرز

کد خبر: ۱۷۶۰۴۷۲/۵۲

زمان: ۰۰:۱۹  
۱۴۰۰/۰۳/۱۹

بازدید: ۸,۲۲۶

کاپیتان می خواهد بماند

سرخیو راموس همچنان دوست دارد در رئال مادرید بازنشسته شود و هنوز منتظر تماس این باشگاه است.

به گزارش “ورزش سه”، تنها ۲۲ روز تا پایان قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید باقی‌مانده است. همچنین شواهد حاکی از آن است که تمام راه ها برای تمدید قرارداد این ستاره اسپانیایی به بن بست ختم شده است. در واقع مشکل اینجاست که سرخیو راموس هر دو پیشنهاد قبلی فلورنتینو پرز برای تمدید قرارداد را رد کرده بود؛ پیشنهادی که شامل قرارداد یک ساله و کاهش ۱۰ درصدی دستمزد کاپیتان رئالی ها می شد.
 
اما در حال حاضر به نظر می‌رسد که مشکل سرخیو راموس اصلاً مسائل مالی نیست و او فکر می‌کند که به اندازه دستاوردهایش و ارزش او در رئال مادرید به این بازیکن احترام گذاشته نمی شود. از طرفی او به دنبال عقد یک قرارداد دو ساله است تا بتواند در این باشگاه به فوتبال خود خاتمه دهد. 

عدم پذیرش درخواست سرخیو راموس توسط باشگاه رئال مادرید باعث شده که حالا جدایی او از این تیم بسیار محتمل به نظر برسد. همانطور که پیش از این جوزپ پدرول، کارشناس برنامه تلویزیونی الچرینگیتو، نیز از مکالمه چندی قبل راموس و فلورنتینو پرز رونمایی کرده بود. جایی که بعد از عدم توافق پرز به راموس گفته بود که مجبور است تیم را بدون او برنامه ریزی کند و کاپیتان رئال مادرید نیز به رئیس تاکید کرده که حتماً این کار را انجام دهد. 

 

 

از طرف دیگر جذب داوید آلابا توسط رئال مادرید که دقیقا هم پست سرخیو راموس محسوب می‌شود می تواند تایید کند که این بازیکن به احتمال قریب به یقین در تابستان پر افتخار ترین باشگاه اروپا را ترک خواهد کرد. در عین حال باشگاه به دنبال این است که خداحافظی باشکوهی برای راموس رقم بزند زیرا پرز نمی خواهد که قضیه ایکر کاسیاس و کریستیانو رونالدو برای ال‌کاپیتانو نیز تکرار شود. 

با این وجود راموس هنوز هم به تمدید قرارداد با رئال مادرید امیدوار است و در انتظار آخرین تماس فلورنتینو پرز باقی می ماند. همچنین او این بار حاضر است که تا حدودی از مواضع خود برای تمدید قرارداد با رئال مادرید پایین بیاید و از طرف دیگر ماندگار شدن دوستانش از جمله لوکاس واسکز و لوکا مودریچ محرک این بازیکن برای تمدید با رئال بوده است.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *