تاریخ امروز:۶ بهمن ۱۴۰۰

کاپیتان‌ تیم ملی مقابل سوریه را حدس بزنید

کد خبر: ۱۷۷۷۱۸۸/۵۷

زمان: ۲۳:۱۵  
۱۴۰۰/۰۶/۰۹

بازدید: ۸,۴۶۱

به احتمال زیاد کریم انصاری فرد به عنوان کاپیتان ایران در بازی سوریه جلوتر از سایر نفرات ایران وارد زمین خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، پیش از اعلام شدن لیست تیم ملی مصدومیت بد موقعی گریبان گیر احسان حاج صفی کاپیتان نخست تیم ملی شد تا او که به تازگی با بازگشت به یونان لژیونر شده بود فرصت حضور در بازی‌های ابتدایی مرحله دوم انتخابی جام جهانی را از دست بدهد.

 

در چهار بازی قبل در بحرین اسکوچیچ با شیوه چیدمان ترکیب و تعویض‌هایش باعث شده بود بازوبند کاپیتانی به چهره‌های مختلفی برسد. از حاجی صفی، انصاری فرد و جهانبخش گرفته تا وحید امیری و حتی مهدی طارمی بستن بازوبند را در منامه تجربه کردند.

 

 

 

 

در بازی با سوریه با توجه به مصدومیت حاج صفی و محرومیت آزمون احتمالا زوج طارمی-انصاری‌فرد در خط حمله کار را آغاز می‌کنند تا بازوبند به بازوی کریم بسته شود. این مهاجم ۳۱ ساله از ابتدای دهه نود پای ثابت اردوهای تیم ملی است و در جام ملت‌ها و جام‌های جهانی حضور داشته و حتی موفق به باز کردن درواه پرتغال از روی نقطه پنالتی شده بود.

 

در صورتی که انصاری فرد از ابتدا در ترکیب باشد فرصت خواهد داشت تا با بستن بازوبند جلوتر از نفرات دیگر به زمین برود و در میدان وظیفه رهبری بازیکنان را بر عهده بگیرد. علیرضا جهانبخش و وحید امیری کاپیتان‌های بعدی یوزها هستند که در صورت تعویض کریم بازوبند به آنها خواهد رسید.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *