تاریخ امروز:۲۵ مهر ۱۴۰۰

کاهش زمان استعلامات صنفی از نیروی انتظامی

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از اتاق اصناف ایران، سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران در  دیدار با با رئیس پلیس نظارت بر اماکن ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: همکاری اصناف و پلیس اماکن سابقه‌ای درخشان دارد و این تعامل و همکاری در ایامی که کشور درگیر بحران بیماری کرونا بود گسترده‌تر شد و شکل تازه‌ای به خود گرفت. پلیس اماکن همان‌طور که انتظار می‌رفت با ورود به موضوع حفاظت از سلامت جامعه در کنار اصناف قرار گرفت.

وی افزود: در بازرسی‌های انجام شده از واحدهای صنفی، برخورد پلیس اماکن با صنوفی که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نمی‌کردند توأم با حفظ عزت و احترام برای آنان بوده و این موضوع علاوه بر تهران در تمامی کشور مصداق دارد.

ممبینی با اشاره به شعار «پلیس هوشمند، امنیت پایدار» که به عنوان شعار هفته نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است، بیان کرد: کاهش زمان استعلامات صنفی با راه‌اندازی سامانه‌ای بدین منظور، یکی از اقدامات مثبتی است که با همکاری سازمان‌ها و نهادهای مختلف از جمله پلیس اماکن محقق شده است.

این مقام مسئول با اشاره به نقش متقابل اصناف در تأمین امنیت جامعه اشاره کرد و گفت: هر کجا که چراغ مغازه‌ای روشن باشد مردم احساس امنیت بیشتری دارند. علاوه بر این، اصناف همواره در تعامل با پلیس در برقراری امنیت اقتصادی و اجتماعی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است و پیوند اصناف و نیروی انتظامی محکم و استوار است.

سرهنگ علی نوروزی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی در این دیدار ضمن تقدیر از رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف ایران به موجب این دیدار گفت: همکاری و تعامل اصناف و نیروی انتظامی چشمگیرتر از گذشته است.

وی افزود: پلیس اماکن همواره تلاش دارد تا نگاه سلبی به هیچ قشر و گروهی نداشته باشد و در خصوص اصناف همین‌طور است. اصناف و بازاریان برای تأمین معاش خود و خدمت به مردم زحمت می‌کشند و ما باید مسیر فعالیت را برای آنان هموار کنیم. در واقع اصناف همواره در کنار پلیس بوده‌اند و این همراهی دو سویه است.

این‌مقام مسئول با اشاره به شعار «پلیس هوشمند و امنیت پایدار» تصریح کرد: تلاش کرده‌ایم که به این شعار، جامه عمل بپوشانیم. کاهش زمان استعلامات از برنامه‌های پلیس است و امیدواریم مجموعه اقدامات الکترونیک ما به زودی تجلی بیشتری در اصناف یابد تا دغدغه دولت مبنی بر رفع موانع کسب‌وکار را مرتفع سازیم.

انتهای پیام/

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *