تاریخ امروز:۱۱ اسفند ۱۳۹۹

کارل هاینتس رومینیگه:/ به قرارداد مسی خندیدم، رونالدو شگفت زده ام کرد

کد خبر: ۱۷۳۸۰۳۵/۲۹

زمان: ۱۵:۴۰  
۱۳۹۹/۱۱/۲۸

بازدید: ۱۲,۵۷۶

کارل هاینتس رومینیگه:

کارل هاینتس رومینیگه مدیر اجرایی بایرن مونیخ به افشای قرارداد نجومی لیونل مسی با بارسلونا واکنش جالبی نشان داد.

به گزازرش “ورزش سه”، نشریه قدیمی و معتبر “ال موندو” اسپانیا ۱۶ روز پیش در گزارشی اختصاصی که تیتر و عکس اصلی روی جلدش هم به آن اختصاص پیدا کرده بود، به جزئیات مالی آخرین قرارداد لیونل مسی با باشگاه بارسلونا اشاره کرد و مدعی شد که ستاره آرژانتینی از زمان عقد آخرین قراردادش با آبی‌و‌اناری‌ها تا انتهای ماه ژوئن سال جاری است، مجموعاً ۵۵۵ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۶۱۹ یورو از بارسلونا دریافت خواهد کرد.

 او پس از عقد قراردادش در سال ۲۰۱۷ تا به امروز ۹۲ درصد این رقم را دریافت کرده است.

 

 

 

 

کارل هاینتس رومینیگه مدیر اجرایی بایرن در مورد این قرارداد عجیب و غریب گفت:« وقتی متن افشا شده قرارداد لیونل مسی را دیدم، خنده ام گرفت. باید به مسی برای بستن چنین قرارداد نجومی با بارسا تبریک گفت.
در ۱۰ سال گذشته باشگاه‌ها بسیار به بازیکنان و مدیران برنامه ها بها داده‌اند اما پاندمی کرونا نشان داد که راه را اشتباه رفته ایم. الان بهترین زمان برای قدم به عقب و منطقی تر کردن قراردادهاست؛ هرچند که می دانم اصلا کار ساده ای نیست.

سال ۲۰۰۸ وقتی پلاتینی رئیس یوفا و اینفانتینو مدیر اجرایی بود، نشست هایی داشتیم تا یک سقف دستمزد را برای فوتبالیست ها تعیین کنیم اما به نتیجه نرسیدیم. حالا معتقدم باید قوانین را به سود باشگاه ها اصلاح کرد.»

 

 

 

 

شرایط یوونتوس با رونالدو:« وقتی رونالدو از رئال به یوونتوس رفت، کنجکاو بودم ببینم در این تیم چه عملکردی خواهد داشت و معتقدم تا به اینجا خیلی خوب کار کرده است. چند ماه پیش در تورین بودم و با مدیر یوونتوس آندره آ آنیلی نشستی داشتیم. او مرا به بازدید امکانات ورزشی کمپ تیمش برد و من رونالدو را در سالن بدنسازی دیدم. باید صادقانه بگویم که در عمرم کمتر بازیکنی را با چنان بدن آماده ای دیده ام. او ۱۰۰ درصد خودش را وقف فوتبال کرده و با تمریناتی که دارد، می تواند چند سال دیگر هم در این سطح فوتبال بازی کند.»

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *