تاریخ امروز:۳۱ خرداد ۱۴۰۰

کادر فنی سابق؛ ما از استقلال چک نگرفتیم 

کد خبر: ۱۷۶۰۵۲۲/۳۴

زمان: ۱۱:۰۵  
۱۴۰۰/۰۳/۱۹

بازدید: ۲,۷۷۳

محمود فکری و کادر فنی سابق تیم استقلال ۴۰ درصد از دستمزد خود را از این تیم طلب کار هستند و بابت آن چکی از باشگاه استقلال دریافت نکرده اند. 

به گزارش”ورزش سه”، اخیرا خبری منتشر شده که کادر فنی سابق تیم استقلال بابت مطالبات باقی مانده ی خود از باشگاه استقلال چک دریافت کرده اند که این خبر تکذیب شد. آنها توافق کردند با دریافت ۶۵ درصد از مبلغ قرارداد خود از تیم آبی جدا شوند و بعد از جدایی شکایتی را در کمیته ی تعیین وضعیت طرح نکنند. کادر فنی سابق تیم استقلال در پایان هفته ی شانزدهم ۱۰ درصد و در پایان اسفند ماه ۱۵ درصد دریافتی داشتند و قرارداد بود ۴۰ درصد باقی مانده در پایان ماه های اردیبهشت و خرداد ماه طی دو قسط به آنها پرداخت شود که فعلا این اتفاق صورت نگرفته است و آنها هم چنان منتظر هستند ۴۰ درصد باقی مانده مبلغ قرارداد خود را دریافت کنند. 

 

محمود فکری، صمد مرفاوی، پرویز مظلومی، سعید عزیزیان، حنیف عمران زاده، آرش برهانی، سعید رمضانی، معین دلاوری، هادی عسگری ، یوسف قاسمی و کاظم کرامتی کادر فنی سابق تیم استقلال بشمار می روند که در گفتگو با خبرنگار ورزش سه تاکید کردند بابت ۴۰ درصد مطالبات باقی مانده چکی از باشگاه استقلال دریافت نکرده اند  و خبری که در این باره منتشر شده دور از واقعیت است.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *