تاریخ امروز:۱۱ اسفند ۱۳۹۹

چرا تاتنهام جرات اخراج مورینیو را ندارد؟

کد خبر: ۱۷۳۷۹۰۲/۴۲

زمان: ۲۱:۰۳  
۱۳۹۹/۱۱/۲۷

بازدید: ۱,۱۸۹

تاتنهام باید در صورت اخراج ژوزه مورینیو خسارت سنگینی به این سرمربی پرتغالی پرداخت کند.

به گزارش “ورزش سه”، شرایط برای اسپرز در هفته های اخیر هرگز مساعد نبوده و این تیم دچار افت محسوسی نسبت به روزهای ابتدایی فصل شده است. این هفته و با احتساب شکست سنگین مقابل منچسترسیتی، تاتنهام در چهار مسابقه از پنج دیدار اخیر خود را در تمام رقابت ها مغلوب شده است.

 

 

اما علیرغم این نتایج نیز شایعه ای در موزرد اخراج ژوزه مورینیو وجود ندارد و یکی از دلایل این روند را باید قرارداد سرمربی پرتغالی با تاتنهام دانست. مورینیو در هفته های ابتدایی فصل گذشته جایگزین مائوریسیو پوچتینو شد و تا پایان فصل ۲۳-۲۰۲۲ نیز با باشگاه تاتنهام قرارداد دارد. مورینیو تقریبا دو برابر دستمزد پوچتینو را دریافت کرده و ۱۵ میلیون پوند در سال حقوق می گیرد.

 

همچنین هیچگونه بندی مبنی بر فسخ قرارداد بین طرفین نیز گنجانده نشده و بدین ترتیب اگر مدیران تاتنهام تصمیم به اخراج مورینیو بگیرند، باید تا دو سال دیگر سالانه ۱۵ میلیون پوند به او پرداخت کنند که دستمزد هنگفتی محسوب می شود. البته تاتنهام به فینال جام اتحادیه راه یافته و در صورت پیروزی برابر منچسترسیتی در تاریخ ۲۵ آوریل فاتح اولین جام از سال ۲۰۰۸ می شود. فتح این عنوان قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان می تواند مورینیو را از زیر فشار انتقادات رها سازد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *