تاریخ امروز:۸ بهمن ۱۴۰۰

پیروزی پرگل میلان با درخشش ژیرو (عکس)

کد خبر: ۱۷۷۶۷۷۵/۳۰

زمان: ۰۲:۰۸  
۱۴۰۰/۰۶/۰۸

بازدید: ۳,۵۴۸

در شبی که الیویه ژیرو اولین گل های رسمی‌اش را برای میلان به ثمر رساند، این تیم موفق شد با نتیجه ۴-۱ کالیاری را از پیش رو بردارد.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان استفانو پیولی که در هفته اول مقابل سمپدوریا با یک گل به برتری رسیده بودند، امشب نمایش هجومی بهتری داشتند و در نهایت به یک پیروزی پرگل دست پیدا کردند.

در دقیقه ۱۲ بود که روی یک ضربه ازاد از گوشه محوطه جریمه کالیاری، ساندرو تونالی با یک ضربه تماشایی دروازه حریف را باز کرد. اما این برتری تنها سه دقیقه پایدار بود و دیولا توانست با ضربه سر، گل تساوی کالیاری را به ثمر برساند.

ولی این نتیجه هم چندان دوام نداشت و در دقیقه ۱۷، لیائو با یک شوت محکم که در بین راه به براهیم دیاز برخورد کرد، بار دیگر میلان را پیش انداخت.

برتری میلانی ها ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۲۴، روی پاس تونالی، ژیرو صاحب موقعیت شد و با یک ضربه پای چپ دقیق، حساب کار را ۳-۱ کرد.

این نتیجه پیش از پایان نیمه اول بار دیگر تغییر کرد. خطای هند کوین استروتمن درون محوطه جریمه کالیاری باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. بار دیگر ژیرو پشت ضربه قرار گرفت و با شوتی دقیق به سمت چپ دروازه بان، کار را تمام کرد.

در نیمه دوم هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت بازی با برتری ۴-۱ روسونری به پایان رسید.

 

 

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *