تاریخ امروز:۲۷ دی ۱۴۰۰

پیروزی دورتموند با سه امتیازی هالند در ۲+۹۰ (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان مارکو روزه که هفته قبل مقابل فرایبورگ شکست خورده بودند، در دیدار امشب هم فاصله زیادی با تساوی نداشتند اما در آخرین ثانیه های بازی بود که ارلینگ هالند از فرصتی که مقابل دروازه حریف ایجاد شد، استفاده کرد و با یک ضربه محکم، سه امتیاز بازی را نصیب زردها کرد.

بعد از اینکه دو تیم در نیمه اول به تساوی بدون گل رسیدند، این دورتموند بود که در ابتدای نیمه دوم به گل رسید. روی یک حرکت تیمی خوب، این جیووانی رینا بود که با پاس جود بلینگام صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

 

 

این نتیجه تا دقیقه ۶۱ پایدار بود که تا اینکه روی پاس در عمق دنیس گایگر، این کریستوف بومگارتنر بود که از زاویه ای نه چندان مساعد، دروازه دورتموند را باز کرد.

تنها ۸ دقیقه بعد، دورتموند بار دیگر پیش افتاد. روی یک ارسال به محوطه جریمه هوفنهایم بود که توپ با دفع ناقص مدافع این تیم به یلینگام رسید و او هم با یک شوت دقیق، حساب کار را ۲-۱ کرد.

 

 

تنها بازیکنان هوفنهایم برای رسیدن به گل تساوی سرانجام در دقیقه ۹۰ نتیجه داد و روی یک ضربه کرنر، مانوس دابور در دهانه دروازه ضربه سر کوین آکپوگوما را قطع کرد و کار را به تساوی کشید.

اما این هم پایان کار نبود و در دقایق تلف شده بازی، بازیکنان دورتموند که با یک حمله همه جانبه، برای زدن گل برتری پیش کشیدند و در حالی که دروازه بان و مدافعان هوفنهایم یکی دو ضربه ابتدایی را برگشت دادند، این هالند بود که با یک شوت غیرقابل مهار، توپ را به طاق دروازه کوبید و سه امتیاز بازی را نصیب دورتموند کرد.

 

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *