تاریخ امروز:۲۵ مهر ۱۴۰۰

پنالتی محمد صلاح کار دست میلان داد!

کد خبر: ۱۷۸۵۴۸۳/۴۲

زمان: ۲۱:۲۴  
۱۴۰۰/۰۷/۲۱

بازدید: ۳۶۷

اصرار به ادامه حضور در میدان مقابل لیورپول باعث مصدومیت مایک مایگنان، سنگربان روسونری شده است.

به گزارش “ورزش سه”، مایک مایگنان، دروازه بان باکیفیت میلان امروز از ناحیه مچ دست خود تحت عمل جراحی قرار می گیرد و اخبار حاکی از دوری دو ماهه او از میادین است. مایک مایگنان که به عنوان جانشین جیجی دوناروما و از لیل راهی میلان شد، در این مدت کوتاه عملکرد خوبی داشته و از عوامل نتایج موفق روسونری در لیگ ایتالیا تا اینجای فصل لقب گرفته بود. اما نشریه گاتزتا دلااسپورت مدعی شد مایک مایگنان در هنگام مهار پنالتی محمد صلاح در دیدار مقابل لیورپول در ماه گذشته و در لیگ قهرمانان دچار این مصدومیت شده است.

 

 

مایگنان در آن صحنه و بعد از مهار ضربه ستاره مصری لیورپول به شددت به زمین برخورد کرد، اما این دروازه بان ترجیح داد در همان زمین مورد درمان گرفته و به حضور در میدان ادامه دهد. به نظر ضربه محکم ای به مچ دست مایک مایگنان وارد شد و در واقع حالا او از همان ناحیه تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

 

شاید اگر مایک مایگنان در آن لحظه تعوض شده و به ماندن در مبدان اصرار نمی کرد، این مصدومیت تا این حد شدت پیدا نمی کرد و دروازه بان روسونری نیازی به رفتن زیر تیغ جراحی در این مقطع نداشت. در نهایت میلان علیرغم درخشش مایک مایگنان در آن دیدار و البته مسابقه بعدی برابر اتلتیکومادرید مغلوب شد تا بدون کسب امتیاز از دو بازی ابتدایی، شانس چندانی برای صعود از گروه دشوار خود در لیگ قهرمانان نداشته باشد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *