تاریخ امروز:۹ اسفند ۱۳۹۹

پس از برد برابر لاتزیو و صدرنشینی؛/ کونته: صدرنشینی در سری‌آ هدف دور و دراز ما بود

به گزارش “ورزش سه”، نراتزوری فقط با پیروزی برابر لاتزیو می توانست میلان را پشت سر گذاشته و صدرنشین سری آ شود ، چیزی که از فصل ۱۰-۲۰۰۹ تاکنون در نیم فصل دوم در سری آ تجربه نکرده بودند!

 

پس از موفقیت در این ماموریت و صدرنشینی در سری آ، آنتونیو کونته گفت: “این هدفی بود که مدتها بود دنبال می کردیم، اینکه به صدر جدول برسیم، امروز و پس از بازی با تیمی بسیار قدرتمند به این هدف رسیدیم.

من به لاتزیو و سیمونه اینزاگی تبریک می گویم، چرا که آنها سرسخت، سازمان یافته و منظم و بسیار با کیفیت بودند.

 

 

اینکه آنها در شش بازی قبلی خود پیروز شده بودند، قدرت آنها را نشان می دهد، اما در عین حال نشان دهنده قدرت ذهنی ما نیز هست.

 

برای بچه ها خوشحالم. به ناچار این باید برای ما یک نقطه شروع باشد و نه خط پایان. می دانیم که بازی بعدی دربی با میلان است و اینکه با برتری پا به این میدان می گذاریم خیلی خوب است.

این قرار است یک بازی محشر بین تیمی باشد که جاه طلبی های زیادی دارند.”

 

روملو لوکاکو در بازی دیشب یک رهبر واقعی بود، دو بار برای اینتر گلزنی کرد و در گل سوم اینتر نیز  لوکاکو از میانه زمین توپ را تا محوطه جریمه لاتزیو پیش برد و سپس با یک پاس در عرض، لائوتارو مارتینز را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم با یک بغل پای ساده کار را تمام کرد.

 

 

کونته افزود: “روملو و تمام تیم عکس العمل خوبی نشان دادند. لائوتارو خیلی خوب کار کرد، همینطور ایوان پریشیچ، مارسلو بروزوویچ، مدافعان… همه عالی بودند.

بعضی ها پس از ماجرای کوپا ایتالیا شروع به زمزمه هایی راجع به لوکاکو کردند و چند نمایش مبهم نشان داد که او بعد از آن ماجرا دچار آسیب روحی شده است، اما همیشه لحظاتی وجود دارد که شما ۱۰۰ درصد نیستید.

او امشب با تمام قدرت آتش‌بارش دوباره برگشت و ما به این روملو نیاز داریم. ما این عزم راسخ و شور و شوق را در همه افراد تیم نیاز داریم.”

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *